“Čekali jsme více”

Zámek Náměšť na Hané
Recenzováno: 29. března 2016

Zámek na nás působil skromně, čekali jsme výstavu většího množství kočárů, vystavovány byly ale jen 2. Vystavené exponáty pěkné, hlavně keramika, vnitřní prostory potřebují rekonstrukci

Poděkujte uživateli Jana V.

Recenzováno: 26. září 2015 prostřednictvím mobilu

Krásný zámek s expozicí starodávných panenek, kočárků i kočárů. Velmi se nám líbil výklad paní průvodkyně Míly, která svou práci odvedla skutečně na výbornou. Konají se tam i svatby, takže jsme na prohlídku museli čekat, ale tenhle zámek za to stojí.

1  Poděkujte uživateli Blabej.
Recenzováno: 27. dubna 2017

Poděkujte uživateli Breepet.
Recenzováno: 10. září 2016 prostřednictvím mobilu

1  Poděkujte uživateli marija s.
Recenzováno: 6. července 2017

Poděkujte uživateli schluepa.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zámek Náměšť na Hané, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Zámek Náměšť na Hané? Sdílejte své zkušenosti!