“Náměšť na Hané”

Recenze atrakcí (45)
common_n_attraction_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Náměšť na Hané”
Recenzováno: 28. června 2016

Pěkný zámek je vidět zdaleka, stojí na vyvýšenině na kraji obce. Kolem je kruhový park, za zmínku stojí prohlídka krásných historických kočárů. Průvodkyně byla velmi milá.

Navštíveno v září 2015
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Dana G.

15 recenzí od naší komunity

Přispěvatel úrovně 3
12 recenzí
Recenze atrakcí (7)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Zajímavý zámek v Náměšti na Hané”
Recenzováno: 11. června 2016 prostřednictvím mobilu

11.6.2016 jsme navštívili zámek v Náměšti na Hané s pěknou zámeckou zahradou. Prohlídka trasy B vedla reprezentačním přízemím s prohlídkou dvou krásných arcibiskupských kočárů, zlatého a černého a dále prvním poschodím, které sloužilo k obývání, naposledy do roku 1945 rodině Ottahalové. Expozice je pěkná, součástí je i obřadní síň. V obytných prostorách jsou i málo vídané zajímavosti, jako okénko nad podlahou, kterým se vytahoval z ložnice naplněný nočník či splachovací záchod. Prohlídka byla zajímavá a výklad průvodkyně na dobré úrovni a návštěvu zámku i zahrady doporučujeme, manželé Čuperovi.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jiří Č.
Ostrava, Česká republika
Přispěvatel úrovně 6
170 recenzí
Recenze atrakcí (110)
common_n_attraction_reviews_1bd8 24 bodů za pomoc
“Prumer”
Recenzováno: 18. května 2016 prostřednictvím mobilu

Musim rict, ze jsem na zaklade fotografii cekal mnohem vic. Zamek samotny je sice celkem pekny, ale zblizka pusobi notne osuntele... Rekonstrukci by si zaslouzil jak exterier, tak i vnitrni prostory, ktere ve vysledku pusobi dost neudrzovane. Pekna, ale mala zahrada. Rozhodne to neni na celodenni vylet. Nedaleko jsou Mladecske jeskyne, popr. dalsi zamek - Cechy pod Kosirem, takze doporucuji navstevu spojit.

Navštíveno v květnu 2016
Recenze atrakcí (24)
common_n_attraction_reviews_1bd8 20 bodů za pomoc
“Čekali jsme více”
Recenzováno: 29. března 2016

Zámek na nás působil skromně, čekali jsme výstavu většího množství kočárů, vystavovány byly ale jen 2. Vystavené exponáty pěkné, hlavně keramika, vnitřní prostory potřebují rekonstrukci

Navštíveno v březnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jana V.
Plzeňský kraj, Česká republika
Přispěvatel úrovně 4
25 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 10 bodů za pomoc
“Pěkná podívaná”
Recenzováno: 26. září 2015 prostřednictvím mobilu

Krásný zámek s expozicí starodávných panenek, kočárků i kočárů. Velmi se nám líbil výklad paní průvodkyně Míly, která svou práci odvedla skutečně na výbornou. Konají se tam i svatby, takže jsme na prohlídku museli čekat, ale tenhle zámek za to stojí.

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli Blabej.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zámek Náměšť na Hané, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Zámek Náměšť na Hané? Sdílejte své zkušenosti!