“tiché a hned u dálnice”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 3 další stránky!
Prachárna Park Hotel Olomouc
Č. 6 z 15 hotelů v Olomouci
Recenzováno: 19. srpna 2016

tiché a hned u dálnice, ideální na přenocování během cesty na 1 noc
pokoj a koupelna čisté a plně vybavené
bohaté snídaně, ochotný personál, dostatek parkovacích místnení co vytknout,
velice rád tam přenocuju znovu

• Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Roman B.

Recenzováno: 25. července 2016

Velice příjemný, čistý, moderní hotel se vstřícným profesionálním personálem. Vybavení pokojů odpovídá cenové kategorii, nádherné okolí hotelu je příjemným bonusem. Hlavní nedostatek hotelu je chybějící klimatizace na pokojích.

Tip ohledně pokoje: klidné a příjemné okolí hotelu
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Radomír K.
Recenzováno: 26. června 2016 prostřednictvím mobilu

Pokoje jsou bez klimatizace. V létě na pokoji příjemných 29 stupňů. Hotel je přátelský ke psům, ale nikdo nás nevaroval před horkem. Byli jsme již v několika hotelech bez klimatizace a nikdy jsme takové podmínky nezažili. V koupelně nebyl ani ventilátor na odvod vlhkého vzduchu.
Snídali jsme dvakrát a pokaždé jsem měla špinavý hrnek. Skleničky nebyly vypulírované. Vázy na stolech byly špinavé a prach také dlouho nikdo neutíral. Nešlo ani poznat, kdo je obsluha. Servírka měla letní šaty a kecky. Na mou stížnost ohledně hrnků nijak překvapeně nereagovala. Hotel byl plný půlmaratonců, kteří se vraceli hladoví ze závodu. Restaurace však byla zavřená od půl 10. Jsem zklamaná. Nikdo se nás ani nezeptal, jak se nám pobyt líbil. Pro psy byl tento víkend boj o přežití. Už se nikdy nevrátíme.

Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Veronika1719.
Recenzováno: 20. června 2016 prostřednictvím mobilu

Krasne prostredi, vsude mnoho mista. Hotel v peknem stavu. Personal ve dvou lidech zvladal na jednicku. Usmev neschazel. Svatebni party byla hezky pripravena. Jidlo, raut a snidane vse vyladene a krasne servirovane. Zcela jiste se sem vratime. Doporucuji.

Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Ferdinand911.
Recenzováno: 26. července 2015 prostřednictvím mobilu

Hotel je ve velice pěkném prostředí a velmi dobře dostupný z dálnice. Ubytování je standardní a naplňuje očekávání. Bohužel restaurace je strašná o čerstvosti potravin se nedá hovořit ani omylem jídlo je doslova nechutné. Myslím, že i v nádraží restauraci se najíte lépe. ...a bez zažívacích potíží.

Datum pobytu: červenci 2015, cestoval(a) s přáteli
3  Poděkujte uživateli Dalibor P.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Olomouci.
4.8 km daleko
Hotel Trinity
Č. 5 z 15 – Olomouc
117 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Prachárna Park Hotel Olomouc? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Prachárna Park Hotel Olomouc

Adresa: Křelovská 91, Olomouc 779 00, Česká republika (Dříve BEST WESTERN Hotel Pracharna)
Lokalita: Česká republika > Morava > Olomoucký kraj > Olomouc
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 6 z 15 hotelů – Olomouc
Rozsah cen: 1 031 Kč–1 572 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Prachárna Park Hotel Olomouc 3*
Pokoje: 41
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Prachárna Park Hotel Olomouc. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?