Prachárna Park Hotel Olomouc
Hotel Gol(Olomouc)
TripAdvisor
  • Bar/salónek
Recenzováno: 25. července 2016

Velice příjemný, čistý, moderní hotel se vstřícným profesionálním personálem. Vybavení pokojů odpovídá cenové kategorii, nádherné okolí hotelu je příjemným bonusem. Hlavní nedostatek hotelu je chybějící klimatizace na pokojích.

Tip ohledně pokoje: klidné a příjemné okolí hotelu
  • Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Radomír K.
Recenzováno: 26. června 2016 prostřednictvím mobilu

Pokoje jsou bez klimatizace. V létě na pokoji příjemných 29 stupňů. Hotel je přátelský ke psům, ale nikdo nás nevaroval před horkem. Byli jsme již v několika hotelech bez klimatizace a nikdy jsme takové podmínky nezažili. V koupelně nebyl ani ventilátor na odvod vlhkého vzduchu.
Snídali jsme dvakrát a pokaždé jsem měla špinavý hrnek. Skleničky nebyly vypulírované. Vázy na stolech byly špinavé a prach také dlouho nikdo neutíral. Nešlo ani poznat, kdo je obsluha. Servírka měla letní šaty a kecky. Na mou stížnost ohledně hrnků nijak překvapeně nereagovala. Hotel byl plný půlmaratonců, kteří se vraceli hladoví ze závodu. Restaurace však byla zavřená od půl 10. Jsem zklamaná. Nikdo se nás ani nezeptal, jak se nám pobyt líbil. Pro psy byl tento víkend boj o přežití. Už se nikdy nevrátíme.

Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Veronika1719.
Recenzováno: 20. června 2016 prostřednictvím mobilu

Krasne prostredi, vsude mnoho mista. Hotel v peknem stavu. Personal ve dvou lidech zvladal na jednicku. Usmev neschazel. Svatebni party byla hezky pripravena. Jidlo, raut a snidane vse vyladene a krasne servirovane. Zcela jiste se sem vratime. Doporucuji.

Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Ferdinand_Von_Berg.
Recenzováno: 26. července 2015 prostřednictvím mobilu

Hotel je ve velice pěkném prostředí a velmi dobře dostupný z dálnice. Ubytování je standardní a naplňuje očekávání. Bohužel restaurace je strašná o čerstvosti potravin se nedá hovořit ani omylem jídlo je doslova nechutné. Myslím, že i v nádraží restauraci se najíte lépe. ...a bez zažívacích potíží.

Datum pobytu: červenec 2015, cestoval(a) s přáteli
3  Poděkujte uživateli Dalibor P.
Recenzováno: 11. července 2015 prostřednictvím mobilu

Hotel v pěkném prostředí, ubytování i čistota pokojů v pořádku, personál příjemný. ..ale to jídlo v hotelové restauraci - fakt nic moc: hodně přesolené, kvalita jídla včetně snídaně - horší průměr.Od řetězce Best Western bych v kuchyni čekal o hodně lepší výsledek...škoda

Datum pobytu: červenec 2015, cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Martin Z.