Recenzováno: 30. července 2020

Dobrá restaurace, výborné ubytování, pohodlná postel, parádní snídaně, hodně milá obsluha, příjemná zahrádka, parkoviště, trampolína pro děti, kousek do centra. Byli jsme tady opravdu MOC spokojeni, určitě doporučuji.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli zjel.
Recenzováno: 30. září 2019

Sem chodíme celkem často, protože jsme spokojeni s kuchyní-dobrý výběr a už víme, co si dát...škoda, že vyřadili houbové rizoto, to bylo výborné. Prostředí moc hezké venku i uvnitř. Venku pro děti vyžití, je zde i gril. Parkování v pohodě, pokud nepřijedete ve všední dny v době oběda, kdy jsou zde podávána meníčka a restaurace je plná.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Ivana M.
Recenzováno: 20. května 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemné posezení a dobré ceny jídla i pití. Na zahrádce trampolína pro dêti. Poněkud problematické parkování. Pokud není místo před restaurací nebo ve dvoře,na okolním sídlišti je to samé reservé. Sedět venku doporučuji vzadu,jinak je rušno ze silnice.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli tomikolmik.
Recenzováno: 16. října 2018

Již po několikáté jsem na navštívil tento penzion. Ubytování je na vysoké úrovni za velice dobré ceny. Penzion je dobře dostupný z dálnice. Setkali jsme se zde s přáteli a musím říci, že obsluha a jídlo bylo na velice vysoké úrovni. I mile nás překvapila ráno při bohaté snídani paní majitelka. Mohu opravdu vřele doporučit.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli PetrH393.
Recenzováno: 30. července 2018

Do restaurace nás pozval tatínek při příležitosti návštěvy rodiny na Moravě. Do restaurace jsme se těšili hlavně kvůli dobrým recenzím a také výběru piva. Prostředí nás mile překvapilo. Vybrali jsme si Rychtáře, obsluha nám oznámila, že není - zajímavé však bylo, že k jiným stolům ho nosili (nebo to aspoň tak vypadalo podle loga na sklenicích). Objednali jsme tedy Černou horu - pivo bylo sice slabší, ale moc dobré. Když jsme objednali "další rundu", číšník nám oznámil, že máme "Pátera", jak jsme měli, jen v jiném skle - co se týče organizace obsluhy a piva, je to zklámání, degustaci takových rozměrů jsme skutečně nechtěli. Z zmínku stojí, že na účtence bylo jen pivo Páter. Co se týče jídla - tatínek si řízek moc pochvaloval, přítel byl z žeber nadšený. Objednala jsem si burger, bylo mi řečeno, že už není, rozhodla jsem se tedy nejíst. Za 5 minut servírka dorazila zpět, že burger mají "Jestli ho teda chci, že mi ho udělají.". Zvláštní je, že přílohy nosí na zvláštním talíři, což nen pro konzumaci moc praktické. Musím uznat, že zážitek nic moc - zhledem k cenám bych čekala rozhodně lepší chování obsluhy a také samozřejmě servis. Zřejmě se s rodinou nevrátíme a zkusíme konkurenci.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Petra A.