“Je na čem pracovat ”
Recenze Café new one

Café new one
Č. 15 z 224 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dělali jsme si rezervaci 14 dní dopředu, abychom měli hezky stůl a mohli si dát několik lahví vína a posedět. Bohužel to jsme se přepočítali. Při příchodu byla obsluha celkem překvapená, že by měli mít další rezervaci a posadili nás na dost nepohodlné místo k záchodům, kde jsou od sebe stoly vzdálené 50cm a nějaké soukromí zde není možné. Jídlo mají teda vážně dobré, domácí těstoviny jsou znát a obecně všechny suroviny byly velmi kvalitní, tady skutečně není co vytknout, kuchyně má od nás 5 hvězd.
Celý pocit z kvalitní restaurace sráží obsluha. Když mi dostanu jídelní lístek, tak automaticky očekávám i vinný lístek a to platí dvojnásob na Moravě! Obsluhu bych obecně označil za velmi sebejistou, ale také zmatenou a nevšímavou. Že by nám bylo dolito víno, jsme si mohli nechat zdát a když jsme láhev dopili, tak si obsluha nevšimla otočené lahve v chladiči, což je signál pro prázdnou láhev.
Ještě něco k interiéru. Máte to moc hezky, o tom není pochyb, jen by to chtělo zvolit jinou hudbu a dát jí méně nahlas. Když jsem zavřel oči, měl jsem spíš pocit, že jsem v baru, než v restauraci. A ještě jedna věc, když se prezentujete zaparkovanými suoersporty před podnikem, tak by jste si aspoň mohli zaplatit hudbu bez reklam, když už jí pouštíte.
Rád se zase zastavím až budu v Olomouci, těstoviny máte vážně skvělý.

Poděkujte uživateli 674lud_kd.

Recenzováno: 10. října 2019 prostřednictvím mobilu

Nově zrekonstruovaná restaurace na třídě Svobody. Jídlo jsme měli formou rautu a nebyl to žádný zázrak, ale ani špatné. Obsluha pomalá, chyběly sklenice, víno podprůměrné.

Poděkujte uživateli Bekulin.
Recenzováno: 18. září 2019

Restaurace s krásným stylovým interiérém nabízí výborná jídla - byl jsem zde jednou na obědě a na večeři a pokaždé jsem byl maximálně spokojen. Obsluha také skvělá a profesionální. Dal jsem si telecí Saltimbocu a ochutnal od kolegu Gnochi a vše super:)

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Tomáš M.
Recenzováno: 20. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Ideální pro Business obed. Profi obsluha. Dobré limonády a skvělé jídlo nejen pro žaludek ale i pro oči. Velmi příjemné posezení i venku. Blízko centra.

Poděkujte uživateli Ondrej C.
Recenzováno: 10. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace mě mile překvapila,jidlo bylo dobre ,kafe taky,obsluha noc prijemna , prostředí a interiér skvele

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli petra_brez12.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café new one, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Café new one? Sdílejte své zkušenosti!