“Lukas”
Recenze CrossCafe

CrossCafe
Č. 5 z 11 Dezerty v Olomouci
Recenzováno: 1. ledna 2020

Navstiveno 1.ledna v 18 hodin.

Naprosto uzasny servis od slecen, co pripravuji kavu az po prodej. Proste vsechny naprosto bezvadny. Mokaccino chutove uzasne, dynovy dort... No, lepsi jsem asi jeste nemel a prostredi je prijemne. Budu se vracet porad. :)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Lukáš G.

Recenzováno: 2. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné prostředí ochotná obsluha vynikající káva rozhodně doporučuji akorát si vše musíte donést sami i tak super.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Radek H.
Recenzováno: 28. září 2018

Při odpolední procházce jsme navštívili tuto kavárnu, milá obsluha, dali jsme si kávu a apperol spritz a chvíli poseděli.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli martina37805.
Recenzováno: 1. února 2018

Kafe dobrý, ale odnes si ho sám, mléko, cukr... si vem u jakýsiho stolečku...atd. No tak to si to kafe Vážení mohu rovnou udělat sám doma ;) A ochota obsluhy velmi špatná, i na slušně položenou otázku, arogantní tón. PS: došel jsem a nikdo u baru nebyl, tudíž jsem jako nový host netušil jak to tam chodí , tak mě nechali asi patnáct minut sedět a vůbec obsluhu nenapadlo mi říct, že si musím objednat za němi k baru (i když vůbec nic na práci momentálně neměli!), pak počkat ve stoje až mi to udělají a pak si to odnést a po zjištění, že tam není cukr, se jít zeptat, kde ti arogantním tónem laskavě zdělí, že tam máš stoleček, kde si to můžeš vše vzít ;) Ale zážitek dobrý :D podruhé už ale děkuji, ne!

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Jakub W.
Recenzováno: 5. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí. Dobré espreso správné velikosti v předehřátém šálku. U stolů jsou k dispozici zásuvky, kdyby někdo chtěl dlouho "pracovat".

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli J1777OKtom_k.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo CrossCafe, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili CrossCafe? Sdílejte své zkušenosti!