“Degustační menu s celiakem”

Entrée Restaurant
Č. 1 z 207 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 15. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v této restauraci se ženou před třemi roky. Stále perfektní kvalita, prostředí a tomu odpovídající ceny.
Mile překvapeni bylo, ze po rezervaci kde byl ohlášen jeden celiak, si toto zapamatovali a:
- přišli si to ověřit,
- měli perfektní chutné bezlepkoveé pečivo!
- co šlo, tak nahradili jinýma surovinama.
Co mě zaskočilo, tak u vedlejšího stolu po příjmu rezervace se také zeptali ne jen na alergie, ale pokud by nějakou surovinu někdo neměl rád, tak by ji zaměnili. Degustační večeře pro dva sice zpřesnění 2tis. ale perfektní! Příště zas.
A degustační menu mění co 2-3tydny.

2  Poděkujte uživateli Petr M.

Recenzováno: 11. července 2018 prostřednictvím mobilu

Entree je velmi stylová a vynikající restaurace. Pan Forejt má dobrou kuchyň ale také interiér. Velmi dobré doporučuji.

Poděkujte uživateli MaxmilianKalous.
Recenzováno: 18. června 2018 prostřednictvím mobilu

Nejlepší restaurace nejen v Olomouci, ale také v celé republice....aspiruje na Michelinskou hvězdu.....jídlo i interiér velmi stylové

Poděkujte uživateli Tomáš M.
Recenzováno: 11. června 2018 prostřednictvím mobilu

Behem pobytu v hotelu Theatre hotel, jsme navstivili tuto restauraci - prostredi je nadherne (designove), obsluha byla velmi mila/napomocna. Jidelnicek je rozdeleny na degustacni menu a vyber z nekolika jidel. My zvolili vyber z jidel - dostali jsme nekolik predkrmu a hlavni jidlo, ktere jsme si objednali. Bylo zajimave a velmi dobre. Porce byla tak akorat. V restauraci je nutne mit rezervaci. Cenove se pohybuje trosku vyse, ale pokud chcete mit gastronomicky zazitek, stoji za navstevu, ale pripravte si vetsi obnos penez.

Poděkujte uživateli Denisa K.
Recenzováno: 23. května 2018 prostřednictvím mobilu

Ačkoli mám něco málo odjezeno, Entree mě neuvěřitelně mile překvapilo.
Kuchyně je fantastická. Škoda o tom psát, jeďte ochutnat!

Poděkujte uživateli Mechiko.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Entrée Restaurant, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Entrée Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!