“Poděkování”

Entrée Restaurant
Č. 1 z 215 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 15. září 2018

Vzala jsem sem na oběd svoji dvanáctiletou dceru a přespolního přítele. Ten byl dle očekávání nadšen, ale že dcera si vyžádala další návštěvu v rámci dárku k třináctým narozeninám mě překvapilo a potěšilo. Personál úžasný, jídlo perfektní. Děkuji, že v Olomouci už nemáme "jen" orloj a je další místo na pochlubení. Uvidíme se v listopadu (dcera bude mít těch třináct). Pěkná práce a ať Vás to dál baví.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Ivule B.

Recenzováno: 6. srpna 2018

Chcete si koupit Vuittonku, Birkinku nebo raději Chanellku? Nebo pánové váhají mezi Ferrari, Maserati nebo dokonce pokukují po Bugatti Veyron? Jestli se nemůžete rozhodnout, zkraťte si dobu čekání a rozhodování a navštivte špičkovou restauraci Emtree. Cestou zavřete oči, okolí je nevábné, ale jakmile se ocitnete na chodbě otevřete a kochejte se tou krásou. Mimořádný interiér předznamenává vaši úžasnou kulinářskou cestu na které Vás provede vlídný, milý a přesto nevtíravý personál. Degustační meny je právě tak hravé, plné nápadů a překvapení, potěší i ty nejjemnější chuťové pohárky vtipnými variacemi, které ovšem mají profesionální pevný základ. Someliér Vás provede světem vhodných nápojů, rozvypráví se o vinicích a tratích, nebo také o nápojích bez alkoholu. Je-li Vám kulinářský svět blízký, dávno už o téhle moravské restauraci víte a nezbývá než se s radostí připojit k pochvalovaným kritikám. Jen tak dál. Bravo.

Datum návštěvy: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli Monika J.
Recenzováno: 1. srpna 2018

Tato restaurace si najde jistě mnoho příznivců a v Olomouci chyběla. Jídelníček tématicky rozdělený podle surovin, profi obsluha, příjemné prostředí.
Škoda jen, že jsem nemohl pít víno, poněvadž jsem přijel autem, protože vinný lístek vypadal zajímavě
Jedním slovem pro nevšední zážitek z gastronomie určitě do Entree :-)

Poděkujte uživateli 180bodo.
Recenzováno: 30. července 2018

Skvělá obsluha, prezentace, prostředí a jídlo. Při návštěvě Olomouce doporučuji nevynechat. Rezervace je nutná večer, na oběd bylo celkem volno.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 19. července 2018 prostřednictvím mobilu

Absolutně nejlepší restaurace,jakou jsme zatím navštívili.Neskutečné,zajimavé kombinace chutí.Vynikajicí obsluha.Krásně zpomalí běh života.Cena odpovídá zážitku.

Poděkujte uživateli radovann2014.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Entrée Restaurant, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj
Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Entrée Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!