“Spokojenost!!”

Entrée Restaurant
Č. 2 z 224 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi jsme se těšili na návštěvu této restaurace a za mě očekávání splnila. Příjemné prostředí a milá obsluha, která vysvětlila každý chod, trošku se nám nelíbilo, že dva chody nám donesl někdo jiný. Všechny moje jídla mi chutnaly, přítel vytýkat překombinované chutě. Zpestření bylo lítání motýlů po restauraci.

Poděkujte uživateli 983janab.

1519328 recenzí

Recenzováno: 12. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Včera jsme se rozhodli vzít naši babču na degustační menu v rámci oslav jejich 80. narozenin. Jidlo bylo skvělé. Spoustu chuti pro nás nových a příjemných ( i když žaludek si tak jistý chvílemi nebyl). Co už tolik příjemné nebylo bylo vystupování obsluhy a proces placení. Hned při prvním chodu jsem vznesl poměrně jednoduchý dotaz z jakých surovin tento pokrm je, na což mi obsluha odpověděla: ,,nevím, dělali to v kuchyni,,. Největší kámen úrazu přišel při placení.Při předložení účtu na částku lehce převyšujicí 6 tisíc sem do knížečky vložil 7 tisíc s očekáváním že rozdíl mi bude vrácen a já se následně rozhodnu kolik nechám dyško. Tohle se ovšem nestalo a obsluhu a ani svůj účet sem již neviděl. Možná obsluhu stačilo na chybu upozornit, bohužel jsme ji již nezastihli a pro mne prioritou, nechtěl jsem aby ostatní členové rodiny vůbec věděli kolik mě večeře stala. Tato jednání mě od další návštěvy odradilo a všem lidem co se do Entree chystají bych doporučil platit pouze kartou.

9  Poděkujte uživateli Jinypann.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Dali jsme si degustační menu o 8 chodech s vínem. Jednotlivé chody byly chutné, pěkně aranžované, zajímavé kombinace chutí. Určitě stojí za ochutnání. Ke každému chodu bylo podáváno jiné víno, které vhodně doplňovalo daný chod. Večeře zabrala 3 hodiny, ale v příjemném prostředí to rychle uteklo. Jediné, co bych vytknu a co degradovalo celkový dojem z večeře bylo, když nám číšních opakovaně vnucoval před večeří šampaňské jako aperitiv. Tak proč ne. Po prvním doušku jsme já i manželka nezávisle na sobě usoudili, že víno je zkažené a vrátli jsme jej. Someliér se však do krve hádal, že je v pořádku. Ok, možná tomu nerozumíme. Největší překvapení však bylo při pohledu na účet, kde za tento nechutný nápoj v objemu 0.05l vyúčtovali bez předchozího upozornění 330,-Kč. U takové restaurace bych takový postup nečekal a odrazuje mě to od další navštěvy.

3  Poděkujte uživateli 76Svetlana.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Dali jsme si degustační menu a i nejedlíci ochutnávali a jedli neobvyklé kombinace v krásné úpravě. Zůstali jsme asi 3 a půl hodiny. Škoda, že si už nepamatuju všechny chody, hodilo by se mít zaznamenané menu s vysvětlením i s vínem.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Katerina L.
Recenzováno: 30. října 2019

Bylo to nad naše očekávání
Velmi doporučujeme
Obsluha byla dokonalá
Prostředí velice čisté a utulné.

1  Poděkujte uživateli Dagmar M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Entrée Restaurant, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj
Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Entrée Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!