“Zklamání ”

Entrée Restaurant
Č. 2 z 231 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Za nás byla restaurace docela zklamáním. Ano, je to něco jiného, naservírují Vám jídlo, které jste třeba ještě nikdy neochutnali, ale musím říct, že pro mě tam bylo těch chutí a sladko/slaných komponent až moc. V každém jídle z degustačního menu mi něco nesedělo a jedno jsem dokonce nesnědla vůbec, protože to prostě nebylo dobré. Na dezert jsem se těšila, ale naservírovali nám zmrzlinu z fety s melounem a rajčetem (ano správně).. Opět to k sobě vůbec nesedělo a z rajčete v kombinaci z melounem a fetou se mi zvedal žaludek.
Když shrnu plusy, jsou tam nádherné prostory, moc pěkně jídla vypadají a mají nádherné nádobí.
Z mínusů prostě asi jen to, že jsme se s ostatními shodli, že nám ani jedno jídlo nesedělo a lépe se najíme v nějaké ,normální’ restauraci.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli terskardova.

Recenzováno: 5. října 2020

Konečně jsme si po delší době našli čas a zarezervovali místo v této vyhlášené restauraci. Volba padla na sedmichodové menu. Ceny za láhev vína jsou dechberoucí !!! Kolem vína se pohybuji již delší dobu, ale za průměrné moravské víno bohužel bezmála tisícovku z kapsy nevytáhnu.... Personál velice vstřícný a naučeny prodat vždy to nejdražší, bez ohledu na preference hosta. Jídlo bylo připravováno s pečlivostí a hodně svižně opouštělo kuchyň, za což kuchaře obdivuji. Samotné jídla jsem však buď nedokázal patřičně docenit, nebo jsem nechápal záměr kuchařových chutí. Vše se mlátilo se vším a z celého sedmichodového menu jsem byl spokojen pouze tak s 50%. Neříkám že je to chyba podniku, avšak nejspíše nejsem dostatečný gurmán na to, abych docenil složitost chutí všech podávaných jídel. Jediné co mě napadlo při odchodu z této restaurace je krásné a výstižné anglické slovíčko "posh". Krásný zážitek ale zároveň i poslední. Bohužel to není můj šálek čaje.

Poděkujte uživateli Jan L.
Recenzováno: 14. září 2020

Originální koncept restaurace který tady chyběl.Vyladena degustační menu dokonalá harmonie chuti a symfonie v ústech.Premek Forejt je proste famózní šéfkuchař.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli FIGHETRWFI.
Recenzováno: 6. září 2020 prostřednictvím mobilu

Vsichni prede mnou uz napsali vsechno. Ujeli jsme 240 km (480) kvuli jedne veceri, to odrazi sikovnost, pili, umeni a proflaknutost sefkuchare, ktery za ni stoji. Temer snovy vstup s keramikou dalsiho sikovneho moravaka z Mikulova. Prijemna obsluha slecen a mladiku, uvolnena atmosfera, ochutnavka od kazdeho kousek a po dvou a pul hodinach odchazite spokojene najezeni. Zazitkova gastronomie o ktere se mluvi, coz se Vam po svickove se sesti nestane. Houby pry nyni rostou vsude, nasli jsme je i my a to rovnou na "taliri".

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli milar218.
Recenzováno: 18. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Famózní, úchvatné, překvapivé ... Zážitek, na který se nezapomíná a musím zdůraznit, že obsluha je tak neskutečně vstřícná, milá a usměvavá... Kdyby šlo dodovat do desíti, dávám 100!

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli petra_Q2353YH.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Entrée Restaurant, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj
Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Entrée Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!