Hotel Maria
Pokud se Vám líbí tento hotel, možná Vás bude zajímat také
102 US$
60 US$
getaroom.com
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 16. srpna 2015

Jedná se o příjemný rodinný hotel v klidnější části Ostravy. Je v docházkové vzdálenosti do centra a také, pro zábavychtivé turisty, v docházkové vzdálenosti od Stodolní.
Economy poke, z nichž jediný byl pro nás v daném termínu volný, jsou v podkroví. Je vidět, že jsou nevě udělané, mají klimatizaci a vanu. Já osobně nejsem velkým fandou klimatizací, proto mě tento pokoj příliš nenadchl, protože ať jsme se snažili klimu nastavit jakkoli, stejně to bylo nepříjemné s rizikem onemocnění. Nicméně, to je spíš věc názoru, proto v celku hodnotím pokoj velmi dobře.
Musí zmínit i velmi milou slečnu recepční, která nám nabídla i možnost parkování ve vnitrobloku, což jsme s povděkem přijali, i za cenu doplatku 200Kč.
Bohužel zásadní slabinou celého hotelu byla výrazně podprůměrná snídaně, která byla podávána ve sklepě v místnosti 4m2 s asi 5 stolky. Výběr ani nechci komentovat, jelikož nebyl v žádném případně hodný krásy hotelu, náhražka džusu a jedna z nejhorších káv, kterou jsem kdy pil.
Celkově je to tedy průměrný hotel v klidné lokalitě.

Tip ohledně pokoje: Spíše bych volil jiný než economy pokoj
  • Datum pobytu: srpnu 2015, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Ales P.
Recenzováno: 11. června 2015 prostřednictvím mobilu

Nemile me prekvapilo, ze v hotelove restauraci nemaji pres leto tocene pivo. Mozna prave proto byla restaurace v osm hodin vecer zcela prazdna.. Na pokoji byla vypnuta chladnicka a v ni teple napoje. Po jejim zapnuti jsem pochopil duvod. V tom rachotu, ktery vydavala se nedalo usnout:))

Datum pobytu: červnu 2015, cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Oldmonk81.
Recenzováno: 14. srpna 2017

• Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) s přáteli