“Řecká večeře”

Recka Restaurace Ellas
Č. 32 z 393 Restaurace v Ostravě
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Naprosto perfektní.Obsluha pohotová, milá,rychlá. Jídlo výborné a opravdu bohaté porce. Prostředí čisté, příjemné. Moc hezký zážitek všem mohu doporučit.

Poděkujte uživateli Šárka B.

Recenzováno: 7. listopadu 2019

V restauraci Ellas jsem byla už několikrát a můžu jen doporučit příjemná obsluha výborné jídlo. A vše nové po rekonstrukci atmosféra jak v Řecku Určitě doporučuji restauraci navštívit...

Poděkujte uživateli Veronika12589.
Recenzováno: 21. září 2019

Příjemný pocit z restaurace (kromě enormní hlučnosti tentokrát ale ne z nějakého řvoucího komerčního rádia, jak je všude jinde zvykem, ale kvůli špatné akustice prostoru restaurace a množství hlučných hostů v dané chvíli). Obsluha rychlá, příjemně ukecaná, ale i velmi vstřícná, pokud jsme měli dotazy na původ či úpravu objednaných jídel, jídlo podle očekávání kvalitní. Diskuzní show majitele restaurace před placením účtu určitě mnoho návštěvníků rozveselí. Ceny příjemné. Parking bez problémů. Celkově : Spokojenost.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 400lexus.
Recenzováno: 13. září 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná obsluha a dobré jídlo. Pokud v Porubě hledáte něco jiného, než klasiku, tak můžete zajít sem.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Sed18cz.
Recenzováno: 3. září 2019

Restauraci jsme navštívili vícekrát. Poprvé jsme si dali gyros, bohužel byl vysušený. Podruhé rybu, byla planá a jakoby rozvařená. Při třetí návštěvě jsme si dali Bujurdi, které neodpovídaly tradičnímu receptu (feta, chili, rajče, olivový olej rozpečené v troubě) Místo toho, jsme dostali rozpečenou směsicí sýrů, která nás zaplácla na zbytek večera a na druhý den pěkně prohnala. Ceny jsou vyšší a zážitek včetně obsluhy nic moc. Další šanci už restauraci nedáme. Věříme však, že některá jiná jídla mohou mít dobré a třeba jsme neměli štěstí.
Dovolím si podotknout, že mám hojné zkušenosti s řeckým jídlem - přímo z Řecka a tuto kuchyni mám opravdu rád. Pokud nemáte srovnání, pravděpodobně můžete být zde spokojeni.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Veruchika.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Recka Restaurace Ellas, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Recka Restaurace Ellas? Sdílejte své zkušenosti!