“Úžasné místo”

Čauky Mňauky Cafe
Recenzováno: 1. ledna 2020

Pro milovníky koček i dobré kávy a zákusku nejideálnější místo v Ostravě. Kočky se pohybují opravdu všude, obsluha bezva!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli zuzanak968.

Recenzováno: 17. července 2019

Krásná kavárna s milou obsluhou. Je skvělé, že kočičky zpříjemňují čekání, než se k vám ta dobrá káva s výbornými dortíky donese :)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli CestujemeradiAP.
Recenzováno: 21. února 2019

Já jsem byla vždy spokojená. Kočky si sice hledí svého, ale to tak kočky hold dělají. Ale vždy když jsem za nimi přišla, tak se nechaly hladit. Káva byla moc dobrá - mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Barbora C.
Recenzováno: 22. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Přijemná kavárna s výbornou kávou a zákusky. Doporučuji si dát jejich Čauky Mňauky kafe a dostanete kávu s pěnou ve tvaru oušek. Kočičky jsou nejpřitulnější pokud si u obsluhy koupíte granulky. Dostanete je za 10 Kč v malé misce a uvidíte, že se hned za vámi budou hrnout.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli ladydii96.
Recenzováno: 13. července 2018

Zajímavý zážitek a super nápad! Moc pěkná kavárna, kde jsou jako zpestření kočky, které můžete při své návštěvě pozorovat, hladit či si s nimi hrát, pokud Vám to dovolí :-) :-) K lahodné kávě si můžete objednat i nějaký ten sladký dezert či slané panini. Kočičky zde mají dostatek prostoru, velká škrabadla a vypadá, že se jim tu líbí. Jen je nevhodné brát zde malé děti, které neví, jak se chovat ke zvířátkům! Nelíbilo se mi, jak děti tahaly kočky za ocas a celkově je honily po celé kavárně, takže vstup pouze s ukázněnými dětmi, prosím! :-)

Datum návštěvy: listopad 2017
2  Poděkujte uživateli Axi2018.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Čauky Mňauky Cafe, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Čauky Mňauky Cafe? Sdílejte své zkušenosti!