“Super prostředí a servis pro výroční konferenci”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 10 dalších stránek!
Park Inn by Radisson Ostrava Hotel
Č. 2 z 18 hotelů v Ostravě
Olomouc, Česká republika
Přispěvatel úrovně 4
35 recenzí
27 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 12 bodů za pomoc
“Super prostředí a servis pro výroční konferenci”
Recenzováno: 9. prosince 2016

Z pohledu hosta konference lze jen konstatovat, že servis pro všechny firemní aktivity (příprava sálu, techniky, výzdoba, atd.) byly zvládnuty na 100%. Pěkné prostředí, pozorný personál. Jedinou vážnou výhradou bylo nemilé zjištění, že na pokojích není k dispozici minibar a pro každou skleničku minerálky si musíte zavolat přes etážový servis za 80 Kč nebo si zajít k recepci ... bohužel, zavádí to více hotelů. V rámci akce pak ještě barman požadoval okamžitou platbu za nápoj, který nebyl součástí firemní spotřeby a nebyl ochoten připsat útratu na vrub pokoje/hosta. Jinak zvláštní pochvalu si zaslouží kvalita jídla v restauraci. Snídaně byla standardní.

• Datum pobytu: v prosinci 2016, cestoval(a): pracovně
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jiří L.
Petr_Frydl, General Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi., 13. prosince 2016
Dobrý den Jiří,

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný zpětné vazbě na služby využité během konané konference v hotelu Park Inn by Radisson Ostrava. Těší nás, že vše proběhlo dle Vašeho očekávání.
Také děkujeme za Váš komentář k chybějícímu minibaru na pokoji, mrzí mne, že jsme na Vaše přání na pokoj s minibarem nezareagovali již při příjezdu nebo alespoň během pobytu. Přibližně polovina pokojů je vybavena minibarem, tudíž využití této služby na pokoji je možná a u příjezdu tuto skutečnost se snažíme nabízet. Ve Vašem případě jsme takto evidentně nepostupovali.
Věřím, že u příštího Vašeho pobytu u nás bude vše již v pořádku.
General Manager

356 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (4)
Datum | Hodnocení
Nejprve čeština
Přispěvatel úrovně 1
4 recenze
Recenzováno: 15. září 2016

Byl jsem zde v červnu na školení a prostory na mne působily moc příjemně. Kousek je zastávka MHD, ale už si nepamatuju jméno. Parkování před hotelem prostorné, místo jsem našel bez problémů. WC bylo hned u školící místnosti v přízemí - všechno moderní, prostě paráda.
Služby a spánek nemůžu ohodnotit, protože jsem nebyl ubytovaný, proto dávám 4.

• Datum pobytu: v červnu 2016, cestoval(a): pracovně
Užitečné?
Poděkujte uživateli Viktor C.
Petr_Frydl, General Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi., 16. září 2016
Dobrý den Viktore,

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný zpětné vazbě na služby využité během konference u nás v hotelu.
Vážime si Vašich komentů a těší nás Vaše pozitivní odezva. Jsme přesvedčeni, že i případné využití ubytovacích služeb v budoucnu opět potvrdí Vaší spokojenost. Zastávka MHD cca. 100 metrů od hotelu má název "Hornopolní".
General Manager
Hradec Kralove, Czech Republic
Přispěvatel úrovně 5
45 recenzí
9 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 16 bodů za pomoc
Recenzováno: 12. června 2016

Krásný hotel s velmi příjemnou atmosférou v klidném prostředí a v blízkosti centra města s parkováním před objektem. Velmi příjemný personál, prostorný, perfektně uklizený pokoj, stejně tak i perfektní recepce i obsluha restaurace. K hotelu malá připomínka stran poměrně hlučné vnitřní klimatizace a k restauraci, že k této kategorii resp. cenové úrovni hotelu by nebylo od věci popřemýšlet o některých detailech, viz např. nabídka "supermarketových čajů" u snídaně, větší kontrola detailů u servírované zeleniny. A pokud je zákazník tázán, jakou úpravu steaku si přeje, tak aby i takovou dostal. Už jen cenou tohoto jídla očekává dokonalý pokrm. P.S. A asi nebudu sám, neb podobně s dobře propečeným steakem zápasila u sousedního stolu host v černé bundě s nápisem DENMARK.

Tip ohledně pokoje: Zřejmě pokoje ve vyšším patře, kde asi bude menší hluk přenášený z centrální klimatizace.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v červnu 2016, cestoval(a): jako pár
Poděkujte uživateli 59Ivan22.
Petr_Frydl, Hotel Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi., 30. června 2016
Dobrý den Ivane,

Děkujeme Vám za využití služeb hotelu Park Inn by Radisson během Vašeho pobytu v Ostravě. Vážime si Vašeho času, který jste věnoval zpětné vazbě včetně podrobných komentů ke službám našeho hotelu. Jsme potěšeni Vašim milými slovy i vděčni za Vaše doporučení pro zlepšení našich služeb.
Valašské Meziříčí, Česká republika
Přispěvatel úrovně 5
54 recenzí
32 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 17 bodů za pomoc
Recenzováno: 16. května 2016

Naprostá spokojenost. Moc hezký hotel, krásné a prostorné pokoje. Welness menší, ale příjemný a úplně stačí. Možná bych dal nějakou vůni do páry.
Snídaně fantastické. Všeho byl dostatek.
Celkový design hotelu se nám moc líbil.

Tip ohledně pokoje: My máme rádi 4. patro laděno do zelené barvy.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v květnu 2016, cestoval(a): s přáteli
Poděkujte uživateli 114romantika.
Petr_Frydl, Hotel Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi., 18. května 2016

Děkujeme Vám za využití služeb našeho hotelu i za Vaši milou zpětnou vazbu. Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše očekávání.
Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
Přispěvatel úrovně 4
25 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 47 bodů za pomoc
Recenzováno: 13. května 2016

kraasny klidny hotel ve kterem je cisto. na pokoji televize internet, krasna koupelna. parkovani pro nase auticko prostorne a v dosahu. doporucuji vsem za navstiveni. detem se libilo ve zdejsi restauraci.

• Datum pobytu: v květnu 2016, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
2 Poděkujte uživateli Markéta D.
Dobrý den Markéto,

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu umístěnou na stránkách Trip Advisor i za využití hotelu Park Inn by Radisson pro Váš pobyt v Ostravě. Jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše očekávání a děkujeme za doporučení služeb našeho hotelu.
Těšíme se brzy opět na viděnou.
Hotel Manager
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ostravě.
1.4 km daleko
Best Western Hotel Vista
Č. 8 z 18 – Ostrava
61 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Park Inn by Radisson Ostrava Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Park Inn by Radisson Ostrava Hotel

Zařízení: Park Inn by Radisson Ostrava Hotel
Adresa: Hornopolní 3313/42, Ostrava 702 00, Česká republika
Telefonní číslo:
Lokalita: Česká republika > Morava > Moravskoslezský kraj > Ostrava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 2 z 18 hotelů – Ostrava
Rozsah cen (za noc): 1 226 Kč–2 296 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Park Inn by Radisson Ostrava Hotel 4*
Pokoje: 185
Oficiální popis (poskytnutý hotelem):
Našich 185 pokojů disponuje prvotřídním vybavením jako připojením k internetu, LCD televizí či zvukotěsnými okny pro klidný a příjemný pobyt. Součástí hotelu je také restaurace Bamboo, ve které můžete ochutnat mezinárodní i tradiční českou kuchyni, zatímco lobby bar nabízí široký výběr vín a koktejlů. Po náročném dni si můžete odpočinout v našem fitness a wellness centru. Pro soukromé i firemní účely můžete využít šesti konferenčních místností vybavených moderní konferenční technikou. ... další   méně
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Expedia, Booking.com, 5viajes2012 S.L. a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Park Inn by Radisson Ostrava Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?