Park Inn by Radisson Ostrava Hotel
  • Restaurace
76 US$
39 US$
Recenzováno: 15. září 2016

Byl jsem zde v červnu na školení a prostory na mne působily moc příjemně. Kousek je zastávka MHD, ale už si nepamatuju jméno. Parkování před hotelem prostorné, místo jsem našel bez problémů. WC bylo hned u školící místnosti v přízemí - všechno moderní, prostě paráda.
Služby a spánek nemůžu ohodnotit, protože jsem nebyl ubytovaný, proto dávám 4.

• Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Viktor C.
Petr_Frydl, General Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. září 2016

Dobrý den Viktore,

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný zpětné vazbě na služby využité během konference u nás v hotelu.
Vážime si Vašich komentů a těší nás Vaše pozitivní odezva. Jsme přesvedčeni, že i případné využití ubytovacích služeb v budoucnu opět potvrdí Vaší spokojenost. Zastávka MHD cca. 100 metrů od hotelu má název "Hornopolní".
General Manager

Recenzováno: 12. června 2016

Krásný hotel s velmi příjemnou atmosférou v klidném prostředí a v blízkosti centra města s parkováním před objektem. Velmi příjemný personál, prostorný, perfektně uklizený pokoj, stejně tak i perfektní recepce i obsluha restaurace. K hotelu malá připomínka stran poměrně hlučné vnitřní klimatizace a k restauraci, že k této kategorii resp. cenové úrovni hotelu by nebylo od věci popřemýšlet o některých detailech, viz např. nabídka "supermarketových čajů" u snídaně, větší kontrola detailů u servírované zeleniny. A pokud je zákazník tázán, jakou úpravu steaku si přeje, tak aby i takovou dostal. Už jen cenou tohoto jídla očekává dokonalý pokrm. P.S. A asi nebudu sám, neb podobně s dobře propečeným steakem zápasila u sousedního stolu host v černé bundě s nápisem DENMARK.

Tip ohledně pokoje: Zřejmě pokoje ve vyšším patře, kde asi bude menší hluk přenášený z centrální klimatizace.
  • Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli 59Ivan22.
Petr_Frydl, Hotel Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2016

Dobrý den Ivane,

Děkujeme Vám za využití služeb hotelu Park Inn by Radisson během Vašeho pobytu v Ostravě. Vážime si Vašeho času, který jste věnoval zpětné vazbě včetně podrobných komentů ke službám našeho hotelu. Jsme potěšeni Vašim milými slovy i vděčni za Vaše doporučení pro zlepšení našich služeb.

Recenzováno: 16. května 2016

Naprostá spokojenost. Moc hezký hotel, krásné a prostorné pokoje. Welness menší, ale příjemný a úplně stačí. Možná bych dal nějakou vůni do páry.
Snídaně fantastické. Všeho byl dostatek.
Celkový design hotelu se nám moc líbil.

Tip ohledně pokoje: My máme rádi 4. patro laděno do zelené barvy.
  • Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli 114romantika.
Petr_Frydl, Hotel Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. května 2016

Děkujeme Vám za využití služeb našeho hotelu i za Vaši milou zpětnou vazbu. Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše očekávání.
Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 13. května 2016

kraasny klidny hotel ve kterem je cisto. na pokoji televize internet, krasna koupelna. parkovani pro nase auticko prostorne a v dosahu. doporucuji vsem za navstiveni. detem se libilo ve zdejsi restauraci.

• Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli Markéta D.

Dobrý den Markéto,

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu umístěnou na stránkách Trip Advisor i za využití hotelu Park Inn by Radisson pro Váš pobyt v Ostravě. Jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše očekávání a děkujeme za doporučení služeb našeho hotelu.
Těšíme se brzy opět na viděnou.

Recenzováno: 10. května 2016 prostřednictvím mobilu

Ubytováni velmi dobré, čistota také na úrovni, příjemný personál. Zklamáním je ale snídaně. Pečivo nic moc. Chyběli klasické housky nebo rohlíky. Pouze se nabízely ty celozrné nebo tmavé pečivo a chléb. Sladké pečivo nebylo nejčerstvější. Džusy ředěné vodou což je zlozvyk speciálně českých hotelů. Ne, na tuto úroveň hotelu a za tuto cenu je to opravu nevyhovující.

Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Antonin K.
Petr_Frydl, Hotel Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. května 2016

Dobrý den Antoníne,

Děkujeme Vám za využití služeb hotelu Park Inn by Radisson Ostrava i za Vaši zpětnou vazbu umístěnou zde na stránkách Tripadvisoru. Vážíme si Vašich konkrétních komentů i zmíněných doporučení. Snídaně, která je jednou z nejduležitějších součásti pobytu hosta v hotelu je také pro nás klíčová a přejeme si, aby hosté byli maximálně spokojeni. Dostáváme spoustu pozitivních komentářů a reakcí, ale samozřejmě i doporučení na zlepšení, která jsou pro nás velmi přínosná a potřebná. Děkujeme za Vaše poznatky.
Těšíme se na Vaši příští návštěvu.