“Super prostředí a servis pro výroční konferenci”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Park Inn by Radisson Ostrava Hotel
Č. 2 z 18 hotelů v Ostravě
Recenzováno: 9. prosince 2016

Z pohledu hosta konference lze jen konstatovat, že servis pro všechny firemní aktivity (příprava sálu, techniky, výzdoba, atd.) byly zvládnuty na 100%. Pěkné prostředí, pozorný personál. Jedinou vážnou výhradou bylo nemilé zjištění, že na pokojích není k dispozici minibar a pro každou skleničku minerálky si musíte zavolat přes etážový servis za 80 Kč nebo si zajít k recepci ... bohužel, zavádí to více hotelů. V rámci akce pak ještě barman požadoval okamžitou platbu za nápoj, který nebyl součástí firemní spotřeby a nebyl ochoten připsat útratu na vrub pokoje/hosta. Jinak zvláštní pochvalu si zaslouží kvalita jídla v restauraci. Snídaně byla standardní.

• Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jiří L.
Petr_Frydl, General Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2016

Dobrý den Jiří,

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný zpětné vazbě na služby využité během konané konference v hotelu Park Inn by Radisson Ostrava. Těší nás, že vše proběhlo dle Vašeho očekávání.
Také děkujeme za Váš komentář k chybějícímu minibaru na pokoji, mrzí mne, že jsme na Vaše přání na pokoj s minibarem nezareagovali již při příjezdu nebo alespoň během pobytu. Přibližně polovina pokojů je vybavena minibarem, tudíž využití této služby na pokoji je možná a u příjezdu tuto skutečnost se snažíme nabízet. Ve Vašem případě jsme takto evidentně nepostupovali.
Věřím, že u příštího Vašeho pobytu u nás bude vše již v pořádku.
General Manager

Recenzováno: 15. září 2016

Byl jsem zde v červnu na školení a prostory na mne působily moc příjemně. Kousek je zastávka MHD, ale už si nepamatuju jméno. Parkování před hotelem prostorné, místo jsem našel bez problémů. WC bylo hned u školící místnosti v přízemí - všechno moderní, prostě paráda.
Služby a spánek nemůžu ohodnotit, protože jsem nebyl ubytovaný, proto dávám 4.

• Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Viktor C.
Petr_Frydl, General Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. září 2016

Dobrý den Viktore,

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný zpětné vazbě na služby využité během konference u nás v hotelu.
Vážime si Vašich komentů a těší nás Vaše pozitivní odezva. Jsme přesvedčeni, že i případné využití ubytovacích služeb v budoucnu opět potvrdí Vaší spokojenost. Zastávka MHD cca. 100 metrů od hotelu má název "Hornopolní".
General Manager

Recenzováno: 12. června 2016

Krásný hotel s velmi příjemnou atmosférou v klidném prostředí a v blízkosti centra města s parkováním před objektem. Velmi příjemný personál, prostorný, perfektně uklizený pokoj, stejně tak i perfektní recepce i obsluha restaurace. K hotelu malá připomínka stran poměrně hlučné vnitřní klimatizace a k restauraci, že k této kategorii resp. cenové úrovni hotelu by nebylo od věci popřemýšlet o některých detailech, viz např. nabídka "supermarketových čajů" u snídaně, větší kontrola detailů u servírované zeleniny. A pokud je zákazník tázán, jakou úpravu steaku si přeje, tak aby i takovou dostal. Už jen cenou tohoto jídla očekává dokonalý pokrm. P.S. A asi nebudu sám, neb podobně s dobře propečeným steakem zápasila u sousedního stolu host v černé bundě s nápisem DENMARK.

Tip ohledně pokoje: Zřejmě pokoje ve vyšším patře, kde asi bude menší hluk přenášený z centrální klimatizace.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli 59Ivan22.
Petr_Frydl, Hotel Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2016

Dobrý den Ivane,

Děkujeme Vám za využití služeb hotelu Park Inn by Radisson během Vašeho pobytu v Ostravě. Vážime si Vašeho času, který jste věnoval zpětné vazbě včetně podrobných komentů ke službám našeho hotelu. Jsme potěšeni Vašim milými slovy i vděčni za Vaše doporučení pro zlepšení našich služeb.

Recenzováno: 16. května 2016

Naprostá spokojenost. Moc hezký hotel, krásné a prostorné pokoje. Welness menší, ale příjemný a úplně stačí. Možná bych dal nějakou vůni do páry.
Snídaně fantastické. Všeho byl dostatek.
Celkový design hotelu se nám moc líbil.

Tip ohledně pokoje: My máme rádi 4. patro laděno do zelené barvy.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli 114romantika.
Petr_Frydl, Hotel Manager v zařízení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. května 2016

Děkujeme Vám za využití služeb našeho hotelu i za Vaši milou zpětnou vazbu. Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše očekávání.
Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 13. května 2016

kraasny klidny hotel ve kterem je cisto. na pokoji televize internet, krasna koupelna. parkovani pro nase auticko prostorne a v dosahu. doporucuji vsem za navstiveni. detem se libilo ve zdejsi restauraci.

• Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli Markéta D.

Dobrý den Markéto,

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu umístěnou na stránkách Trip Advisor i za využití hotelu Park Inn by Radisson pro Váš pobyt v Ostravě. Jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše očekávání a děkujeme za doporučení služeb našeho hotelu.
Těšíme se brzy opět na viděnou.
Hotel Manager

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ostravě.
Mercure Ostrava Center
Hotel Brioni
Č. 9 z 18 – Ostrava
136 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Park Inn by Radisson Ostrava Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Park Inn by Radisson Ostrava Hotel

Adresa: Hornopolní 3313/42, Ostrava 702 00, Česká republika
Telefonní číslo:
Lokalita: Česká republika > Morava > Moravskoslezský kraj > Ostrava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 2 z 18 hotelů – Ostrava
Rozsah cen: 1 230 Kč–2 665 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Park Inn by Radisson Ostrava Hotel 4*
Pokoje: 185
Oficiální popis (poskytnutý hotelem):
Našich 185 pokojů disponuje prvotřídním vybavením jako připojením k internetu, LCD televizí či zvukotěsnými okny pro klidný a příjemný pobyt. Součástí hotelu je také restaurace Bamboo, ve které můžete ochutnat mezinárodní i tradiční českou kuchyni, zatímco lobby bar nabízí široký výběr vín a koktejlů. Po náročném dni si můžete odpočinout v našem fitness a wellness centru. Pro soukromé i firemní účely můžete využít šesti konferenčních místností vybavených moderní konferenční technikou. ... další   méně
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Park Inn by Radisson Ostrava Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?