The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 23 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Dům duchů

Únikovku jsme s kamarádkami dostaly jako dárek a společně s celou partou jsme si to moc užili... přečíst další informace

Recenzováno: včera
V5014OAveronikak
Třinec, Česká republika
Dům duchů - The Chamber

Hra byla skvělá,plná zvratů a emocí a moc jsme si to užili. Ještě jednou velmi děkujeme slečně... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
408nelah

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Vše bylo super, Veronika jako průvodce hrou, atmosféra domu duchů, úkoly, originalita atd.. Nedávám plný počet bodů pouze kvůli ceny, která je dle mého názorů příliš vysoká.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Martin H.
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Super únikovka. Dům duchů je opravdu strašidelný a skvěle promyšlený. Průvodkyně Helča byla moc milá a v případě nouze dobře poradila. Dekujeme a rozhodně doporučujeme.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Veronika G.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Perfektní zábava. Helča byla velice příjemná a odvedla skvělou práci. Rozhodně doporučuji a vrátíme se vyzkoušet i další hry.

Poděkujte uživateli Garretricht.
Recenzováno: 22. listopadu 2019

Krásná hra pro odvážné :) Technicky velmi propracovaná, skvělé triky. A roommaster vás v tom nenechá - velké díky @Evča ;)

Poděkujte uživateli spofix1820.
Recenzováno: 21. listopadu 2019

Skvělé. Prní návštěva, aktivní zábava, týmová spolupráce.
Hrou nás provázel super Venca, sem tam nás nasměroval k lepší detektivní práci.
Venca nás také nalákal na další hry, takže se určitě vrátíme.
Doporučujeme všem.

Poděkujte uživateli b1kb1k.