The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 23 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Dům duchů

Únikovku jsme s kamarádkami dostaly jako dárek a společně s celou partou jsme si to moc užili... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
V5014OAveronikak
Třinec, Česká republika
Dům duchů - The Chamber

Hra byla skvělá,plná zvratů a emocí a moc jsme si to užili. Ještě jednou velmi děkujeme slečně... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
408nelah

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Parádní zážitek. Děkujeme moc Jirkovi za vytvoření skvělé (strašidelné) atmosféry už od začátku hry. Únikovka celkově předčila mé očekávání :)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Markéta J.
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zábavná únikovka, oproti ostatním asi o něco složitější, ale skvělá průvodkyně Helča nám v nouzi nejvyšší pomohla.

Poděkujte uživateli Milan4DNC.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Vše bylo super, Veronika jako průvodce hrou, atmosféra domu duchů, úkoly, originalita atd.. Nedávám plný počet bodů pouze kvůli ceny, která je dle mého názorů příliš vysoká.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Martin H.
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Super únikovka. Dům duchů je opravdu strašidelný a skvěle promyšlený. Průvodkyně Helča byla moc milá a v případě nouze dobře poradila. Dekujeme a rozhodně doporučujeme.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Veronika G.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Perfektní zábava. Helča byla velice příjemná a odvedla skvělou práci. Rozhodně doporučuji a vrátíme se vyzkoušet i další hry.

Poděkujte uživateli Garretricht.