The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 24 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Perfektní zábava na páteční odpoledne

V říjnu 2020 jsme navštívili The Chamber v Ostravě a pro některé z nás to byla úplně první... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
PetraLap
Skvělé

Musím pochválit roommastera Tomáše za vynikající výkon v roli žalářníka. Hru i indicie hodnotím... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
641mikul_n
Ostrava, Česká republika

207212434 recenzí
Recenzováno: 31. prosince 2019

Dům duchů je super únikovka, můžu vřele doporučit. Chci pochválit i naši rooommaster Verču, která byla skvělá ;)

Poděkujte uživateli R8081HRtom_k.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Únikovky od the Chamber jsou perfektně propracované, úkoly mají logiku a game master napoví pokud se motáte v kruhu. Úvod do středověkého žaláře jsme si náramně užili. Hodnotím jako velice povedených 46min zábavy a vřele doporučuji :)

Poděkujte uživateli Kaye8919.
Recenzováno: 30. prosince 2019

S rodinou jsme se domluvili, že vyzkoušíme novou únikovou hru, na kterou jsme slyšeli samé dobré hodnocení, které po naší zkušenosti můžeme potvrdit. Uvítala nás milá slečna Helča, která nás opravdu uměla uvést do atmosféry. Název naší únikové hry bylo Hackerovo doupě. Podařilo se nám úspěšně vyřešit všechny zapeklité hádanky. Po celou dobu jsme byli v kontaktu pomocí vysílačky se slečnou Helčou, což přidávalo na atmosféře.
Bylo to opravdu super, moc jsme si to užili a všichni doporučujeme.

Poděkujte uživateli Rambouse.
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Ostravu můžu jen doporučit. Dům duchů byla strašidelná a nezapomenutelná únikovka. Úžasná možnost, jak se zabavit s rodinou, či přáteli. A pokud budete mít štěstí, ujme se vás Evča, která byla úplně skvělá. Bez její pomoci by nás určitě ovládli duchové. Strašit taky umí. A pořádně! ;)

Poděkujte uživateli farmackova_n.
Recenzováno: 29. prosince 2019

Naše první zkušenost s únikovou hrou. Dobrodružná hra se nám velmi líbila. Hru jsme absolvovali pod dohledem slečny Domči, která byla velmi šikovná. Zasvětila nás do tajů příběhu a když jsme si během řešení nevěděli rady, vždy nám v pravý okamžik napověděla. Určitě něco podobného vyzkouším někdy znovu :)

Poděkujte uživateli F2736PBmartinl.