The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 24 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Hackerovo doupě

Už jsme byli na více únikových hrách (ne od chamberu), ale tahle byla zatím ta nejlepší! Úžasný... přečíst další informace

Recenzováno: včera
Barbora C
Dům duchů

Byli jsme s přáteli na hře Dům duchů. Do hry nás uvedla roommasterka Helča, velmi milá a usměvavá... přečíst další informace

Recenzováno: před 4 dny
979leonal

Recenzováno: 2. ledna 2020

Hra 'Dům duchů' byla velice napínavá a zajímavá, přistup naši game master Evči byl velice dobrý. Mohu jen doporučit,velká spokojenost

Poděkujte uživateli Topgal24.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Hra byla skvělá, dobře propracovaná, ale nejvíce musím vyzdvihnout personál, který byl moc příjemný a i když jsme neměli rezervaci ,po rychlém telefonátu jsme do pul hodiny už hráli, za to velké díky.
Moc jsme si to užili a ještě jednou děkujeme zpříjemnění pobytu v Ostravě.

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli Veronikasand.
Recenzováno: 31. prosince 2019

Dům duchů je super únikovka, můžu vřele doporučit. Chci pochválit i naši rooommaster Verču, která byla skvělá ;)

Poděkujte uživateli R8081HRtom_k.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Únikovky od the Chamber jsou perfektně propracované, úkoly mají logiku a game master napoví pokud se motáte v kruhu. Úvod do středověkého žaláře jsme si náramně užili. Hodnotím jako velice povedených 46min zábavy a vřele doporučuji :)

Poděkujte uživateli Kaye8919.
Recenzováno: 30. prosince 2019

S rodinou jsme se domluvili, že vyzkoušíme novou únikovou hru, na kterou jsme slyšeli samé dobré hodnocení, které po naší zkušenosti můžeme potvrdit. Uvítala nás milá slečna Helča, která nás opravdu uměla uvést do atmosféry. Název naší únikové hry bylo Hackerovo doupě. Podařilo se nám úspěšně vyřešit všechny zapeklité hádanky. Po celou dobu jsme byli v kontaktu pomocí vysílačky se slečnou Helčou, což přidávalo na atmosféře.
Bylo to opravdu super, moc jsme si to užili a všichni doporučujeme.

Poděkujte uživateli Rambouse.