The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 24 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Perfektní zábava na páteční odpoledne

V říjnu 2020 jsme navštívili The Chamber v Ostravě a pro některé z nás to byla úplně první... přečíst další informace

Recenzováno: 19. října 2020
PetraLap
Skvělé

Musím pochválit roommastera Tomáše za vynikající výkon v roli žalářníka. Hru i indicie hodnotím... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
641mikul_n
Ostrava, Česká republika

Recenzováno: 3. října 2020

Naprosto skvěle propracovaná hra. Roommaster Silva nám vše velmi dobře vysvětlila a po celou hru nás skvěle naváděla, když jsme nevěděli co dál. Skvělý zážitek, který můžu každému doporučit.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli D7179XTtom_h.
ell_kot, Manažer v zařízení The Chamber Escape Game Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2020

děkujeme za zpětnou vazbu. Kolegyni Silvu za Vás moc rádi pochválíme. Budeme rád, když přijdete vyzkoušet i jiné hry.

Recenzováno: 2. října 2020

29. 9. 2020 jsme se zúčastnili hry "Dům duchů". Již při přivítání jsme si uvědomili, že se o nás budou starat lidé, které tato práce baví a jednají opravdu profesionálně. Hra samotná je na velké technické úrovni. Atmosféra domu, ve kterém straší byla skoro uvěřitelná. Samotný příběh, na který musí hráč přijít, je skvělý, originální a dává smysl. Řešení hádanek je lineární, některé hádanky jsou lehčí, jiné potřebují více soustředění a, řekl bych tak dvě, jsou opravdu těžší. Ale starala se o nás roommasterka Helča, která nás občas svou radou posunula správným směrem. Přístup roommasterky byl také velmi profesionální, její výklad srozumitelný a její celkové působení hodnotím velmi vysoko. Jen tak dál!
Všem, kteří hledají originální zábavu vřele doporučuji. Určitě přijdeme zase. Je možno vybírat z více her. Práci zdar všem lovcům duchů :)

Poděkujte uživateli KrabaTeam.

opravdu si moc vážíme, že jste si našli čas a napsali nám krásnou a hlavně užitečnou recenzi. Kolegyni Helču za Vás moc rádi pochválíme. Budeme rádi, když k nám opět přijdete.

Recenzováno: 2. října 2020

Včera jsme byli poprvé na dům duchů. Slečna Silvi nám vše velmi dobře vysvětlila, a zároveň uklidňovala, jelikož jsem se opravdu bála. Silva mě ale přesvědčila a hru jsem si opravdu velice užila. Rozhodně jsme Vás nenavštívili naposledy a zase někdy přijdeme.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli VyklepanaJakRizek.

Jsme rádi, že jste zvládli naši hru Dům duchů. Silvu za Vás moc rádi pochválíme. Už teď se na Vás těšíme.

Recenzováno: 30. září 2020

Dnes jsem byla na poslední únikovce, co zde nabízí. Bylo to Hackerovo doupě a děkuji Helči za to, že nám dělala skvělou průvodkyni touto hrou. :) Moji favoriti jsou Žalář a Dům duchů. Nejvíce mě vtáhly do děje a činnosti byly dobře namixované a skvělé efekty. Nicméně každá hra má něco do sebe a jsem moc ráda, že jsem si je mohla zahrát. A vždy se skvělou partou lidí. :)

Poděkujte uživateli evabO319CM.

nesmírně nás těší, že se Vám všechny naše hry líbily. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naším personálem určitě jim pochvalu moc rádi předáme.

Recenzováno: 30. září 2020

Byli jsme poprvé a naprostá paráda Průvodkyně Ráchel vše perfektně vysvětlila a když už jsme byli opravdu v koncích tak suprove poradila tak, aby nám nastartoval myšlení správným směrem. Určitě půjdeme znovu.

Poděkujte uživateli janaW417OF.

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že hned první návštěvu hodnotíte pozitivně. Kolegyni Ráchel pochvalu předáme. Budeme rádi, když k nám opět přijdete.