The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 24 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Perfektní zábava na páteční odpoledne

V říjnu 2020 jsme navštívili The Chamber v Ostravě a pro některé z nás to byla úplně první... přečíst další informace

Recenzováno: 19. října 2020
PetraLap
Skvělé

Musím pochválit roommastera Tomáše za vynikající výkon v roli žalářníka. Hru i indicie hodnotím... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
641mikul_n
Ostrava, Česká republika

Recenzováno: 10. října 2020

Dne 09.10.2020 jsme navštívili The Chamber, byla to naše úplně první zkušenost a hned jsme si zvolili tu nejtěžší hru. Hackerovo doupě. Naštěstí jsme měli sebou zkušené kolegy a hru dohráli do konce. Moc se nám líbila propracovanost a skvělá byla i naše základna kterou úžasně ztvárnila roommasterka Helča. Díky ní byl ten příběh a celková hra velmi napínavá od začátku až do konce. Šlo vidět, že jí ta práce baví a že nám to chtěla jen zpříjemnit. Určitě nebyla naše poslední hra.

Poděkujte uživateli LidaFrkalova.
ell_kot, Manažer v zařízení The Chamber Escape Game Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

skvělá práce, že jste zvládli naši nejtěžší hru. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni s naší kolegyni Helčou, určitě ji pochvalu předáme. Budeme se na Vás těšit při další hře.

Recenzováno: 7. října 2020

Dne 3.10.2020 jsme absolvovali hru útěk ze žaláře. Hru jsme si moc užili od samého začátku. V první řadě bych chtěla pochválit roommastery , kterými byli Ráchel a Tomáš. Vše vysvětlili a byli nám výbornými průvodci. Za druhé bych chtěla pochválit technickou stránku hry, velice mile mě to překvapilo. Takže za svou osobu bych doporučila a těším se na další únikovou hru.

Poděkujte uživateli DenisaFulneckova.

těší nás, že se Vám propracovanost hry líbila. Ráchel a Tomáše za Vás moc rádi pochválíme a budeme rádi, když přijdete vyzkoušet i další naše hry.

Recenzováno: 6. října 2020

Tajemná pracovna pod vedením Helči byla vynikající. Oceňuji propracovanost a příprau hry a především milý přístup Helči. Děkujeme a budeme se těšit na další hru.Jen tak dál :)

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli 831radkaf.

jsme rádi, že jste si hru pod vedením Helči užili, určitě ji za Vás moc rádi pochválíme. Budeme se na Vás těšit příště.

Recenzováno: 5. října 2020

Na akci nás pozval kolega u příležitosti jeho narozenin. I když jsme s manželkou "starší ročníky, tak nás to bavilo. Takže jsme se dostali do kriminálu a do cely. Všechno je tak důmyslně vymyšlené, až někdy překombinované. Chvilku jsem myslel, že vykopnu bezpečnostní únikové dveře a vzdám to..... Nakonec, díky týmové spolupráci jsme to zvládli a sranda byla obrovská. Vše je super. Doporučil bych jen vyřešit odkládání bund a kabátů v předsálí. Jsou tam svršky těch, co jsou uvnitř, ale i těch co přišli a čekají na vstup. Jinak doporučuji !

Datum zážitku: únor 2020
Poděkujte uživateli Mirek265.

děkujeme, že jste si našel čas a napsal nám krásně dlouhou recenzi. Jsme rádi, že jste si to s týmem užili a nevykopli mříže. Taky jsme rádi za připomínku s odkládáním věcí, zkusíme se poučit a vymyslet něco lepšího. Budeme rádi, když k nám znovu přijdete.

Recenzováno: 4. října 2020

Absolvovali jsme Tajemnou pracovnu a bylo to super. Doprovázela nás skvělá Helča, která byla velmi milá a díky ní jsme došly ke zdárnému konci. Určitě se kamarádkami vrátíme na další hru. Děkujeme a zdravíme Helču i zbytek týmu

Poděkujte uživateli 614martinak.

děkujeme za krásnou recenzi. Helču od Vás moc rádi pozdravíme i pochválíme. Budeme se na Vás těšit při další hře.