The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 24 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Perfektní zábava na páteční odpoledne

V říjnu 2020 jsme navštívili The Chamber v Ostravě a pro některé z nás to byla úplně první... přečíst další informace

Recenzováno: 19. října 2020
PetraLap
Skvělé

Musím pochválit roommastera Tomáše za vynikající výkon v roli žalářníka. Hru i indicie hodnotím... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
641mikul_n
Ostrava, Česká republika

Recenzováno: 16. října 2020

Moc děkujeme příjemné obsluze. Helči za ochotua podrobný výklad a Denisovi za jeho herecký výkon :-). Bavili jsme se!

Poděkujte uživateli 323pavlah.
ell_kot, Manažer v zařízení The Chamber Escape Game Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

děkujeme za recenzi. Pochvalu Helči a Denisovi moc rádi předáme. Bude se na Vás těšit příště.

Recenzováno: 15. října 2020

Tajemná pracovna - 2. část(místnost) se mně nejvíce líbila z důvodu strašidelného prostředí a možnost více úkolů najednou. Příjemný roommaster s námi po celou dobu byl.

Poděkujte uživateli natulenka1.

jsme rádi, že se Vám hra Tajemná pracovna líbila. Potěší nás, když k nám přijdete vyzkoušet i naše další hry.

Recenzováno: 12. října 2020

Byl to bezvadný zážitek. Nejvíc mě bavila ta studna. To bylo prostě super. Akorát ten papírek v tý trubce v podlaze byl takový, že se to tam rádo sekalo. Bývalo by možná bylo lepší, kdyby byl v nějaké malé nádobce, něco jak jsou kapsle v kinder vajíčku. Byla by pak i menší šance, že to někdo omylem rozerve. :D

(V kolonce kdo byl s vámi, jsem vybrala přátelé i když jsme vlastně rodina. Akorát že jsme tam byli jenom dospělí. Dítě nám dalo košem)

Poděkujte uživateli AnnElfwind.

jsme rádi, že se Vám hra Středověký žalář líbila. Trubku s papírkem se pokusíme nějak vylepšit, děkujeme za tip. Budeme rádi, když k nám opět přijdete.

Recenzováno: 10. října 2020

Dne 09.10.2020 jsme navštívili The Chamber, byla to naše úplně první zkušenost a hned jsme si zvolili tu nejtěžší hru. Hackerovo doupě. Naštěstí jsme měli sebou zkušené kolegy a hru dohráli do konce. Moc se nám líbila propracovanost a skvělá byla i naše základna kterou úžasně ztvárnila roommasterka Helča. Díky ní byl ten příběh a celková hra velmi napínavá od začátku až do konce. Šlo vidět, že jí ta práce baví a že nám to chtěla jen zpříjemnit. Určitě nebyla naše poslední hra.

Poděkujte uživateli LidaFrkalova.

skvělá práce, že jste zvládli naši nejtěžší hru. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni s naší kolegyni Helčou, určitě ji pochvalu předáme. Budeme se na Vás těšit při další hře.

Recenzováno: 7. října 2020

Dne 3.10.2020 jsme absolvovali hru útěk ze žaláře. Hru jsme si moc užili od samého začátku. V první řadě bych chtěla pochválit roommastery , kterými byli Ráchel a Tomáš. Vše vysvětlili a byli nám výbornými průvodci. Za druhé bych chtěla pochválit technickou stránku hry, velice mile mě to překvapilo. Takže za svou osobu bych doporučila a těším se na další únikovou hru.

Poděkujte uživateli DenisaFulneckova.

těší nás, že se Vám propracovanost hry líbila. Ráchel a Tomáše za Vás moc rádi pochválíme a budeme rádi, když přijdete vyzkoušet i další naše hry.