The Chamber Escape Game Ostrava
Č. 1 z 24 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Perfektní zábava na páteční odpoledne

Recenzováno: 19. října 2020
PetraLap
Skvělé

641mikul_n
Ostrava, Česká republika

Recenzováno: 19. října 2020

V říjnu 2020 jsme navštívili The Chamber v Ostravě a pro některé z nás to byla úplně první zkušenost. Naše vybraná únikovka se jmenovala Hackerovo doupě a dle roommasterky Helči to byla ta nejtěžší ze všech, které nabízejí. Moc se nám líbila propracovanost a náročnost při plnění úkolů a hru jsme nakonec dohráli až do úplného konce a "zachránili svět" :-) Podařilo se nám to nejen díky sehranosti našeho HEC týmu, ale i především díky naší základně, kterou úžasně ztvárnila roommasterka Helča. Hra byla v Helčině podání velmi napínavá od začátku až do konce a bylo poznat, že jí práce baví a že nám to chtěla jen zpříjemnit. Určitě nebyla naše poslední hra. Těšíme se!

Poděkujte uživateli PetraLap.
ell_kot, Manažer v zařízení The Chamber Escape Game Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

gratuluji, že jste zvládli naši nejtěžší hru. Těší nás, že jste byli s naši kolegyni Helčou spokojeni. Určitě ji za Vás moc rádi pochválíme. Budeme se na Vás těšit při další hře.

Recenzováno: 18. října 2020

Musím pochválit roommastera Tomáše za vynikající výkon v roli žalářníka. Hru i indicie hodnotím velmi kladně, vše detailně propracované. Děkujeme za hru a příště hurá na dům duchů! :-)

Poděkujte uživateli 641mikul_n.

jsme rádi, že jste byli spokojeni s kolegou Tomášem i se samotnou hrou. Už se na Vás těšíme při hře Dům duchů, máte se na co těšit.

Pěkný den

Recenzováno: 18. října 2020

Ve třech jsme zvládly Útěk ze žaláře. Luxusní zážitek a vhodný dárek k narozeninám.
Děkujeme Tomášovi za rady a vysvětlení hry.

Poděkujte uživateli katkalasotova.

jsme rádi, že jste si od nás odnesli luxusní zážitek. Vaše poděkování Tomášovi rádi předáme. Budeme rádi, když k nám opět zavítáte.

Recenzováno: 18. října 2020

Úžasný a nezapomenutelný zážitek středověkého žaláře, a to nejen díky autentickému prostředí, ve kterém se hra odehrává, ale také díky roommasterovi Tomášovi, který celou akci perfektně "odkoučoval" ;-) Skvěle jsme se bavili a určitě se sem zase brzy vrátíme :-)

Poděkujte uživateli 813jaru_p.

jsme rádi, že jste si hru Středověký žalář užili. Kolegu Tomáše pochválíme za perfektní "koučování". Už se na Vás těšíme!

Recenzováno: 18. října 2020

Útěk ze žaláře, moc super zážitek, určitě doporučujeme a moc děkujeme za provedení celou hrou Davidovi.

Datum zážitku: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli Fucimanova.

moc Vám děkujeme za recenzi. Kolegu Davida za Vás určitě rádi pochválíme. Budeme rádi, když k nám opět přijdete.

Pěkný den