“Recenze nezklamaly”

Restaurant Delphi
Č. 55 z 391 Restaurace v Ostravě
Recenzováno: 10. října 2020

skvělá řecká kuchyně, výborná obsluha, pěkné prostředí, pěkně strávené odpoledne co víc si přát .......

1  Poděkujte uživateli evasv1.

Recenzováno: 25. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Řeckou kuchyni tady v Delphi mohu doporučit, moc mňamka, ale pivo mají Ostravar - chuti zmar co má heslo: nás nezkrotíte, aneb ještě bych dodal: budem stále kentus. Jako alternativu mají Stellu Artois, takže jsem si dal od každého jeden kousek a tvrdě jsem bojoval s oběma, abych to dopil. Co je hnusnější, těžko říct. Piva neměly pachuti, nic, ony tyto značky jsou prostě pro otrlce. Asi mají sládci Covid, bo necítí chuť svých roztoků. V porovnání s kterýmikoliv pivy jako např. Radegastem, Svijany, Regentem, Dětenickým, Hubertusem, Dačicemi, Starobrnem, pivy z minipivovarů snad všemi, hnus.

K jídlu: vynikající směs gyros s brambůrkama s kořením, luxusní tsatsiky, vynikající Tiramisu. Nečekalo se nijak dlouho... Pohodová řecká obsluha.

To pivo, oba ty patoky, to tam vraždí, ale to je jen moje chuť.

Prostředí hezké, komáři na Ostravsku mají kratke sosaky, tak nejsou moc nebezpeční...

Lze jen doporučit. Prima večeře.

Stanislav Selič Vracov

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Beerscout1527.
Recenzováno: 27. května 2020

Tuto restauraci většinou navštěvuji v době oběda sám, nebo s kolegou z práce. Příjemná obsluha, autentické řecké jídlo. Možnost zaparkovat za restauraci ve dvoře.
Když jsem se kouknul na recenze tohoto podniku, tak je poznal kdo navštívil taverny v Řecku a kdo má představu, že v restauraci musí vše fungovat jako v sterilní německé jídelně. Důležité je pro mně vynikající jídlo a jsem ochoten tedy odpustit umaštěný stůl. Z mých nejméně čtyřiceti návštěv se to stalo jen jednou a mám pochopení, že se vždy vše nepodaří na sto procent.
Doporučuji všem , kdo mají rádi řeckou kuchyni a chtějí se rychle a dobře najíst.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli 39ff.
Recenzováno: 11. března 2020

Výborně ochucené maso. Po prvním soustu jsem se v myšlenkách ocitl několik let zpět u Středozemního moře. Cena není přemrštěná. Pivo dobré. Obsluha i atmosféra příjemná.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Tomas L.
Recenzováno: 8. února 2020

Obsluha sympatická příjemná, rychlá, vstřícná ale zamluvený stůl umaštěn. Opucovali jsme si ho sami. Ojednána byla musaka; tygří krevety na grilu a smažené kalamáry s opečenými bramborami.
Všichni jsme statečně snědli svoji porci bez komentářů. Žádný nechtěl kazit jídlo těm ostatním a měli jsme hlad. S ohledem na recenze, které jsem četla – "obrovské zklamání". Nejchutnější byl zelný salát. Zbytek bych nedoporučila nikomu.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli ochunano.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Delphi, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Restaurant Delphi? Sdílejte své zkušenosti!