Recenzováno: 16. ledna 2018

Příjemné ubytování v klidné části Ostravy. Hotel se nachází v objektu bývalé šachty a je fajn, že mu byl hornický styl zachován. Velmi milý a ochotný personál. Večeře v hotelové restauraci byla skvělá. Pokoj byl čistý a vkusně zařízený. Pohodlná postel a úžasný klid na spaní. Ráno mě potěšila snídaně podávaná jak formou studeného a teplého bufetu, tak i přítomným kuchařem, který vám připraví vajíčka na několik způsobů. Myslím, že jsem konečně našla ubytování, kde se budu ráda vracet.

• Datum pobytu: leden 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli 340wlucie.
Jan Maria C, Manažer v zařízení Jan Maria, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. ledna 2018

Dobrý den, paní Lucie,
jsme rádi, že pobyt v našem hotelu byl pro vás příjemným zážitkem. Děkujeme za zpětnou vazbu a Váš pobyt. Brzy na viděnou.
Tým JM****

Recenzováno: 1. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Recepce milá. Hotelové pokoje jsou pěkné a prostorné. Příjemná je i hotelová restsurace. Snídaně dostačující. Hotel moderně opraven. Jen okolí je lehce děsivé, čtvrť ve které se nachází je celá ponurá.

Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Bekul.
Jan Maria C, Manažer v zařízení Jan Maria, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2017

děkujeme za Vaše hodnocení a Váš pobyt v Jan Maria.
Těšíme se, že při Vaší příští návštěvě zvolíte opět náš hotel. Tým JM****

Recenzováno: 25. června 2017

Hotel je opravdu krásný a příjemný, pokoje prostorné, paní recepční byla velice ochotná a usměvavá. Parkování přímo u hotelu, wifi zdarma na pokojích. Jídlo v hotelové restauraci bylo také na vysoké úrovni.
Nicméně celkový dojem nám totálně zkazil číšník v restauraci. Po oba večery, kdy jsme v hotelové restauraci večeřeli, byl otrávený, protivný a tvářil se, že ho obtěžujeme. Ochota absolutně nulová. Jídlo jsme si objednali ve 21 hodin a přestože se má vařit až do 22, tak byl naštvaný a se slovy, že jsme si teda vzpomněli brzo, nám objednávku udělal. Celý večer na nás téměř nepromluvil, jen zpomaleně nosil objednané nápoje. S postupem času už ani koktejly nevypadaly jak by měly (bez ledu apod.). Je škoda, že jeden člověk dokáže takto zkazit dojem z celého pobytu. Nebýt jeho, byli bychom nadšení ! V této situaci jsme ale museli vyhledat restaurace jinde a radši si dojet do centra.

• Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli zuzanapeskova80.
Recenzováno: 22. června 2017 prostřednictvím mobilu

Jsem pravidelným návštěvníkem restaurace a ta je nyní vskutku na vysoké úrovni, opravdu vřele doporučuji! To vše v klidném prostředí a přitom kousek od centra, s pohodovým parkováním a profesionálními službami ať už v restauraci, hotelu, wellness centru či na skvělém bowlingu. A v létě se griluje venku přímo před vašima očima!

Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Jiri S.
Recenzováno: 15. března 2017

Krásný nově vypadající hotel, pohodlné postele, snídaně na jedničku.
Moc milý personál na recepci i v restauraci. Wellness a fitness bylo příjemným spestřením. Nemám co vytkout. Ráda se sem zase vrátím.

• Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Ivana Č.