Duel Park
Duel park

Dostala jsem voucher přes kamarádku, která ho dostala od svých dětí a neměla by doprovod, tak ho... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
Robert F
Duel

Voucher na duely jsme zakoupili na slevovém portálu, protože jsme chtěli vyzkoušet i něco jiného... přečíst další informace

Veronika P

Recenzováno: 6. ledna 2019

Byla to naše první zkušenost s únikovou hrou. Hra byla zábavná, nechybělo napětí a nutnost potrápit mozkové závity. V případě nouze dostanete nápovědu :-).
Prostředí Duel parku je příjemné, doporučujeme návštěvu.

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli SKristyna.
GoPlaces50034245636, Manažer komunikace v zařízení Duel Park, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2019

Děkujeme, za recenzi a hlavně za návštěvu. Jsme rádi, že se vaše mozkové závity potrápily. :-)

Jak jsem si ověřil, podařilo se vám uniknout přímo do náruče FBI a zachránilo vás to, že jste po trošce dalšího přemýšlení záhadu rozluštili :-) .

Tak vše dobré v roce 2019 a hrajte si společně dál.

Recenzováno: 29. prosince 2018

Na duelu jsem byla s manželem a velice jsem si to užila. Bezvadně jsem se odreagovala a zapomněla chvíli na povinnosti a starost o dvě malé děti Pan Novotný nás duely provázel a právě díky jemu a sázky to mělo pro mně skutečný náboj. Myslela jsem, že si jdeme odehrát pár nových her, ale díky sázce jsem si to užila dvakrát víc a skutečně se ponořila do každého duelu naplno
O duel parku jsem se dozvěděla ze slevomatu a určitě o něm povím přátelům Protože je to fantastická zábava ne jen pro manželské páry, ale dovedu si představit i tu legraci, kdybychom přišli třeba s partou
Radana

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Radaska.
Recenzováno: 18. prosince 2018

Doporučuji - Duely byly super, kdy souboje i díky vedení pana Radka splnily naše očekávání a dostaly se dokonce v zábavě o úroveň výše. Zároveň si holki vybraly únikovku z Louvru, čím se také pobavily i v dobrém čase.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli jestrabi.
Recenzováno: 24. listopadu 2018

Moc dobrá únikovka. Promyšlená, napínavá s překvapivým rozuzlením. Prostředí Duel parku je fajn, hodně místa, zázemí pro odležení věcí a občerstvení. A obsluha byla moc milá a profesionální, co se týče seznámení s hrou.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli Hana V.
Recenzováno: 20. listopadu 2018

Rozhodli jsem se, že v tomto roce naši dceři dopřejeme oslavu jejich narozenin i s kamarády ze školy. Poměrně dost času jsme věnovali přemýšlení a hledání, co by 12-ti leté děti bavilo. Na slevomatu jsme narazili na duel park a jejich hru. Díky tomu jsme se dostali na webovské stránky Duel parku a oslovil nás jejich výběr. Manžel neváhal a sešel se dokonce i s panem majitelem, aby probral možnost této oslavy u nich. Pan majitel je neuvěřitelně sympatický a vstřícný člověk, takže vše bylo vysvětleno, probráno a dcera se těšila na oslavu s kamarády.
Protože jsme již pár takových dětských oslav zažili, čekali jsem spíše neosobní prostředí, kde my s manželem budeme na děti čekat a tento čas si krátit čtením knížky nebo prací....
Každopádně vše bylo jinak. Díky panu majiteli a jeho přístupu, byli děti z celé akce nadšené, úniková hra pro ně byla nezapomenutelný zážitek a všichni se spolu úžasně bavili. To že děti museli mít mobilní telefony zamknuté ve skříňce, byl od pana majitele super nápad.
No a co my dospělí, tak to bylo pro nás největší překvapení. Pan majitel se nás ujal a po celou dobu, co jsme čekali než děti dohrají hru se nám věnoval a provázel nás manželským duelem ve hrách a dokonce jsme do tohoto zapojili i našeho 5 letého syna, který byl úplně nadšený a hodně o tomto ještě doma vyprávěl.
A protože v duelu se vždy hraje o nějakou výhru, přikládám foto mé výhry, kterou mi manžel pořídil :-).
Duel Park rozhodně DOPORUČUJEME! Všechno je o lidech a tady jsou lidé na správném místě. Atmosféra, vstřícnost, otevřenost, ale taky profesionalita - DĚKUJEME, určitě přijdeme znovu :-).

Manželé Hruškovi

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli Markéta H.