Duel Park
Č. 2 z 23 zařízení v kategorii Zábava a hry – Ostrava
Duel

Užili jsme si skvělé páteční odpoledne. Na začátku jsme moc nevěděli, co čeho jdeme, ale příjemný... přečíst další informace

Verka123123
Faraon

Byli jsme spolu s přítelem na únikové hře ,,Únik z pyramidy’’ a jsme oba moc spokojení ☺️. Moc se... přečíst další informace

Recenzováno: 1. března 2020
482zdenkaz

192468 recenzí
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Byli jsme s přítelem na Záhadě z Louvru. Byl ta to naše první únilovka, oba jsme byli nadšení, kolik se toho dalo vymyslet na poměrně malém prostoru. Obsluha byla velmi milá a laskavá. Určitě duel park ještě navštívíme, a to nejen na upnikovky, ale i na duelové hry, které nám obsluha posléze vysvětlila, jaký je jejich záměr. Děkujeme, moc jsme si to užili, rozhodně stojí za návštěvu...

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Hana F.
Recenzováno: 9. listopadu 2019

Bylo to naprosto skvělé. Moc jsme si to užily. Myslím, že je to hra pro max 4 hráče, více by se asi motalo Taky není asi vhodná pro někoho se zdravotním hendikepem, nutno jít na všechny čtyři Ale opravdu doporučujeme

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Svobodacky.
Recenzováno: 29. října 2019

Pro zúčastněné velmi přínosné, zvláště ty soutěživé, nápadité, pohotové, přemýšlivé, obratné. I když některé úkoly vypadaly velmi jednoduše, nebylo snadné dosáhnout cíl.

Poděkujte uživateli ibsenova.
Recenzováno: 26. října 2019

Skvělá zábava, příjemné prostředí, pěkné zpracování, dobré umístění. Určitě doporučuji k návštěvě s přáteli

Poděkujte uživateli Escape716461.
Recenzováno: 21. října 2019

Nápad na poslední chvíli, protože výlet nám překazilo nepříznivé počasí a bylo to super. Můžeme doporučit! Připadali jsme si jako tajní agenti.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Zuzana V.