“Vánoční trhy - zmatek”

Radegastovna Na náměstí
Č. 92 z 393 Restaurace v Ostravě
Recenzováno: 2. ledna 2020

Předvánoční trhy na náměstí,lokál plný.První objednávka piva,personál nestíhal zapoměli.Urgence-rychlá donáška,pivo svělé!Objednávka menu,dlouhé čekání na jídlo,po urgenci přinesli hned hlavní chod,polévka nikde.Objednávka druhého piva...čekání,urgence rychlá reakce a málem mě zlili pivem.Nabídka personálu nedodané polévky po hlavním jídle.. hahaha Obsluha absolutně zmatená,lokál se vyprázdňoval a personál slevil ze servisu a začal se bavit mezi sebou.Nedoporučuji při plné obsazenosti!Jinak vše v pořádku!Kvalita jídla vyhovující.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli petrt2020.

Recenzováno: 12. prosince 2019

Můj střet s Radegastovnou na ostravském náměstí proběhl letos hned dvakrát. Prostředí je super, poloha na náměstí příjemná. První návštěva proběhla během Colours a asi byl malý zázrak, že jsme si s kamarádem vůbec sedli na zahrádce. Pivo opravdu výborné, kamarád si pochvaloval jídlo. Jen to moje ne a ne dorazit. Urgoval jsem dvakrát, přišlo až v momentě, kdy jsem se rozhodl, že na něj čekat nebudu...ale byl to skvělý burger a trochu mi napravil dojem. Dal jsem Radegastovně šanci č.2 a tentokrát jsme si s přítelkyní museli trochu partyzánsky odnést pivo ven (bylo to v době NATO Days...) , vevnitř nebyla šance a jídlo jsem nevyžebral ani u jednoho z číšníků. Nebudu tyhle dvě nepříjemnosti promítat naplno do hodnocení, ale upřímně trochu chuti mi to sebralo. Samotná hospoda je vážně příjemná, personál se kvalitou pohybuje od 1 do 5. Jídlo a pití velmi dobré.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Pardubitzer.
Recenzováno: 20. října 2019

Navštívili jsme tuto restauraci, abychom si dali pozdní oběd. Obsluhující náš stul nám objednal jiné jídlo, než jsme chtěli. A stalo se to i u dalších stolu. Po dlouhé době nám tedy přinesli to, co jsme si objednali.. Grilovaný hermelin s gril.zelen.byl drahy na to, jak to vypadalo na talíři.

Poděkujte uživateli Alena S.
Recenzováno: 9. července 2019

Pro změnu jsme vyrazili semhle. Vybral jsem si gulášovou polévku a quesadillu, po konzultaci s číšníkem, jsem změnil na hovězí vývar a jím doporučený guláš. Důvodem bylo upozornění, že quesadilla je malá a chci-li se dobře najíst mám zvolit klasiku. Dosud vše v pořádku a spokojenost. Další objednávkou byla vývar a svíčková a dětské menu - kuřecí prsa s bramborem.

Hovězí vývar - nechutný, nerozumím tomu proč bych měl znovu přijít do restaurace, kde neumí uvařit prostý vývar alespoň na úrovni toho, který vařím doma.

Následně nám na stole přistály druhé chody. Beru si příbor a koukám, že místo doporučeného guláše nám dodali 2 x svíčkovou. Přivolávám číšníka a poptávám svůj guláš. Ujasňujeme si, u koho jsem si jej objednal (u kolegy) a že on má objednanou svíčkovou, ale tedy, že OK a přinesou mi guláš. Za chvíli přichází číšník, co bral objednávku, omlouvá se, že přehodil stoly. Ok, stane se. Nicméně ze chvíli se vrací znovu a sděluje mi, že guláš není a že mu to nikdo neřekl. Nuže, maje hlad, vracím se k té svíčkové co již tu jednou byla, na kterou příliš chuť nemám.

Svíčková - bez výhrad, možná nemusela být tolik sladká, ale v podstatě dobrá!

Dětské menu - kuře přesušené, res. asi leželo dost dlouho v mrazáku, divně kořeněné pro dítě. Štouchané brambory nechutné, nepoživatelné. Dítě si se mnou dalo svíčkovou.

Pivo - (birell) výborné

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Dalibor T.
Recenzováno: 2. července 2019

Pivo skvele, jidlo chutna tak jak ma, obsluha prijemna. Navsteva splnila ocekavani. Navstevu doporucuji.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli PetrK86.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Radegastovna Na náměstí, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Radegastovna Na náměstí? Sdílejte své zkušenosti!