E-MOTION park Ostrava
Motokáry

Skvělá trať i káry, moderní a příjemné prostředí, výborná obsluha. Ideální pro strávení víkendu s... přečíst další informace

Verca_P12
Skvělá zábava i pro ženy!

Motokáry jsme si vyzkoušely s partou kamarádek, protože jsme chtěly užít adrenalin a byly jsme... přečíst další informace

adisek89

Výborně si to se svým synem užíváme...předjíždění, rychlost, atd.
Personál se chová bezvadně a prostředí nám určitě vyhovuje.
Určitě se zase těšíme, jak si znovu zajezdíme.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli pavelmai2020.

Jak si vyjezdite 4 tak se da dobře zajezdit a dobře pobavit zařadit s přateli stravit pekne dopoledne

Datum zážitku: duben 2020
Poděkujte uživateli stastny72.
Recenzováno: 21. října 2020

Krásná a velmi rychlá dráha, výkonné motokáry. Zážitek a zábava pro celou rodinu. Navíc opravdu dobré simulátory.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli jirka687.
Recenzováno: 11. října 2020

Nejlepší motokárová dráha v hale kterou jsme navštívili. Super elektrokáry, srovnatelné s Ferrari world v AbuDabí.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli jirka1109.