“Osaka”

Restaurace Osaka
Č. 121 z 391 Restaurace v Ostravě
Recenzováno: 14. října 2020

Příjemná, pohotová obsluha, vynikající jídlo, dobré ceny:)
Navštěvuji s přáteli pravidelně:) Spokojenost vždycky:)
Zprvu nevypadá ale nedám na ni dopustit:)

Poděkujte uživateli Handlu10.
Recenzováno: 15. září 2020

Zažili jsme velké překvapení. Po přečtení některých negativních recenzí jsme čakali mnohé, ale naše zkušenost s korejským grilem byla jen ta nejlepší. Pravdou je, že jsme si všimli, že všechny nedostatky vytýkané v dřívějších recenzích v restauraci napravili. Personál milý a velice vstřícný, všude čisto a uklizeno, připraveny byly hůlky i příbor, z porce pro 2 osoby jsme se bohatě najedli tři (spíše přejedli) a byl to vskutku gurmánský zážitek, který Čecha nezajímajícího se o asijskou kulturu prostě překvapí. Lokalita restaurace není nijak atraktivní, to ale nemělo na naši spokojenost žádný vliv. Pro zvýšení návštěvnosti by možná bylo užitečné doladit webové stránky restaurace a přidat více popisu v češtině a také upravit v popisu možnost "jídlo na místě", které je momentálně uvedeno jako nedostupné, což by mohlo vysvětlovat téměř prázdnou restauraci jen s několika hosty. V této restauraci jsme určitě nebyli naposledy. Za příjemný odpolední zážitek děkujeme.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Monika H.
Recenzováno: 11. července 2020

Výborné jídlo, příjemná obsluha, zahrádka. Doporučuju tento podnik navštívit. Je to bývalá restaurace schoenthal ve Vítkovicích.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli janbV974AW.
Recenzováno: 1. února 2019 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: leden 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Osaka, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Restaurace Osaka? Sdílejte své zkušenosti!