“Necekane vyborne!”
Recenze Sbeerka

Sbeerka
Č. 34 z 391 Restaurace v Ostravě
Popis: Někdo sbeerá známky, někdo zase dárky, někdo pivní tácky, někdo peníze…. a někdo pivní zážitky. Pro ty ostatní jsme uvařili SBEERKU, restauraci chmelenou neotřelým interiérem a kořeněnou jedinečnou atmosférou. Na čepu máme pestrou sbeerku piv různých pivních stylů, vždy z malých pivovarů a pokaždé v hojném počtu. Pokud se už teď vaše pivní chuťové pohárky radují, jedno je jisté, určitě si vyberou. A protože k tomu pivnímu objevování máme rádi vyladěné jídlo, můžete se těšit na naše čerstvé, stylově rozmanité menu… vařené jednoduše tak, ať Vám chutná. Rádi Vás tady uvidíme, protože KDO SI SBEERÁ, NEZLOBÍ!
Recenzováno: 12. října 2020 prostřednictvím mobilu

Prostredi: originalni, zajimave a nevsedni
Obsluha: velice mila, neotravna, prijemna
Jidlo: trhane veprove bylo genialni, k tomu jejich omajda, hranolky...

Shrnuto, naprosta parada. Urcite zase nekdy zavitame. Skvele jsem se najedl :)

Poděkujte uživateli Lookash_zrout.

Recenzováno: 1. října 2020

Ve Sbeerce jsme slavili narozeniny a občas tu zajdu na oběd. Jídlo je tady perfektní. Myslím, že tady neuděláte krok vedle. Výběr je dostačující a kvalita je prostě parádní. Tady musí chutnat každému. Nabídka piva a vína je taktéž nadprůměrná. Doporučuji klidně i rodinám s dětmi. Zde jsem vždy spokojený.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli petrs828.
Recenzováno: 18. června 2020

Jedinečný gastronomický zážitek. Profesionální obsluha. Příjemné prostředí. Byli jsme moc spokojeni - doporučujeme.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Jaromir D.
Recenzováno: 14. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Pěkná, stylová restaurace. Výborné jídlo a zajímavý výběr malých lokálních pivovarů na čepu. Na Ostravu vyšší ceny, ale za kvalitu si rád připlatím...

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 490ond_ejr.
Recenzováno: 26. října 2019

Milá i vtipná obsluha, jídlo vynikající včetně super aranžmá.
Kulajda, kachýnka, burger s trhaným masem, dezert pastva pro oci i chutove bunky. Velky vyber piv i vyborna meruňka a hruška.
Interiér příjemný a vkusný.
Jako prazsky Pepik chci brzy znovu do Ostravy!

Poděkujte uživateli Luban K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sbeerka, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Sbeerka? Sdílejte své zkušenosti!