“Editazg”
Recenze Café Mozart

Café Mozart
Č. 181 z 392 Restaurace v Ostravě
Recenzováno: 7. října 2020

Dnes jsem byla na kavu u vás a hned jak jsem přišla obsluha mi řekla že na všech stolech je rezervace a ze mam odejít rezervace byla pouze na jednom stole a jinak nikde rekla jsem obsluze ze stul u kterého jsem rezervaci nemá ze se z držím pul hodiny a půjdu nakonec mne číšník obsloužil sice nerad ale když přišli jine zákazníci tak problém nebyl takže obsluha konkretne číšník spatne hovořil český strasne ubohe chování a ne profesionální cítila jsem se ponížena i když jsem tam byla sama je normální takové chovani v dnešní době myslím že už by jsem to stávat nemnelo

Poděkujte uživateli 292edita_.

Recenzováno: 24. května 2020

V Café Mozart jsem se zastavila pouze na zmrzlině, takže nemohu hodnotit vnitřní zařízení této kavárny. Zmrzlina byla moc dobrá a obsluha příjemná. Doporučuji. :-)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Michaela H.
Recenzováno: 23. září 2019 prostřednictvím mobilu

Kavárna v obchodním domě, obsluha byla příjemná, ochotná a nijak dotěrná. Prostředí příjemné, možnost posezení na zahrádce. Káva chuťově dobrá. Nabízejí i chuťovky k jídlu (panini, toasty,...). Toalety mě zklamaly, takže pro mě za 4*

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 32kl_rkak.
Recenzováno: 19. července 2020

Datum návštěvy: červenec 2020
Recenzováno: 22. července 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červenec 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Mozart, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Café Mozart? Sdílejte své zkušenosti!