Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Exkluzivní Hotel*****” 5 z 5 bublinek
Recenze Mercure Ostrava Center

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 2 další stránky!
Mercure Ostrava Center
Zaujímá 1. místo z 18 hotelů v Ostravě
Praha, Česká republika
“Exkluzivní Hotel*****”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 13. prosince 2016

Strávili jsme na tomto hotelu úžasný víkend s přítelkyní a velice jsme si odpočinuli a z relaxovali se.
Chtěl bych na prvním místě vyzdvihnout všechen hotelový personál který byl kdykoli ochoten nám s čímkoli pomoci.Velice profesionální přístup!Děkuji.
Snídaně opravdu velice bohaté a pestré hodno Nejlepších hotelů.
Interiér recepce a společných prostor velice dobře navržen včetně těch nejmenších detailu.
Všude naprostá čistota a pořádek doprovázený krasnou vůni.
Pokoje útulné,milé čisté bez jakýchkoli výhrad.
Dostupnost Centra či MHD 3,min pěšky.
Všude na Vás dýchá Veliký kus odvedené práce Vedení Hotelu a veškerého dalšího personálu.
(Provozuji s přítelkyni Hotel v Praze a jste mi vzorem)
Děkujeme za úžasný víkend.Určitě všem vřele doporučuji ***** a těšíme se na návrat k Vám.
S pozdravem Rene

• Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): jako pár
      Čistota
Poděkujte uživateli lt20132016.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
Mercure_Ostrava, General Manager v zařízení Mercure Ostrava Center, odpověděl na tuto recenzi., 15. prosince 2016
Vážený pane René. Velice Vám děkuji za tuto krásnou zpětnou vazbu, která nám všem v Mercure udělala nesmírnou radost. Jsme opravdu potěšeni, že jste se u nás cítili příjemně a budeme se snažit, aby to tak bylo při každé Vaší návštěvě. Velice si vážíme Vaší návštěvy i času stráveným nad touto krásnou odměnou za naše služby. Vladimír Šic, ředitel hotelu Mercure Ostrava.

411 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    4,5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (6)
Datum | Hodnocení
16 recenzí
5 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 13. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel jsem navštívil pouze jako zastávku na prespání. Jedná se o ubytování vyšší kategorie. Lze tedy očekávat vyšší ubytovací ceny. Tyto ceny se odráží i na barovém sortimentu.
Snídaně byla bohatá, bylo z čeho vybírat.
Hotel je umístěn v centru, pár kroků od vyhlášené ulice Stodolní.
Postele jsou měkké, mě osobně z ní bolely záda...

Datum pobytu: v lednu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Petr K.
Vážený pane Petře, velmi si vážíme komentáře týkajícího se Vašeho pobytu v Mercure Ostrava Center. Je to vždy radost přijímat pozitivní zpětnou vazbu. Jsem si jist, že tato zpětná vazba bude sloužit jako povzbuzení pro všechny naše zaměstnance a zároveň se i nadále budeme snažit zlepšovat kvalitu našich služeb.
Vladimír Šic
General Manager
Havířov, Česká republika
Přispěvatel úrovně
5 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
5 z 5 bublinek Recenzováno: 12. prosince 2016

Ze všech hodnocených hledisek - jednoznačně nejlepší hotel na Ostravsku.
Špičková kuchyně, perfektní servis, na recepci nápomocní se sebemenším problémem hosta. Pokoje krásné, čísté. Mohu jen doporučit!!!

• Datum pobytu: v prosinci 2016, cestoval(a): s přáteli
      Umístění
      Kvalita spánku
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lucie M.
Mercure_Ostrava, General Manager v zařízení Mercure Ostrava Center, odpověděl na tuto recenzi., 14. prosince 2016
Vážená paní Lucie. Velice děkujeme za tuto krásnou zpětnou vazbu, která je pro nás zároveň i závazkem, abychom si Vaši přízeň udrželi a abyste se k nám ráda vracela. Předám Vaše slova všem zaměstnancům Mercure, pro které to jistě bude největším oceněním jejich práce a povzbuzením. Ještě jednou děkuji, Vladimír Šic, ředitel hotelu Mercure Ostrava Center.
Ostrava, Česká republika
5 z 5 bublinek Recenzováno: 12. prosince 2016

Jsem velmi spokojena s tímto hotelem v centru Ostravy. Nelze nic vytknout, protože úžasné prostředí, nádherná architektura, profesionální personál. Ostatní hotely se v přístupu k zákazníkům musí ještě hodně učit.

• Datum pobytu: v prosinci 2016, cestoval(a): pracovně
      Čistota
Poděkujte uživateli ostrava111.
Vážená paní, dovolte mi, abych Vám za celý personál hotelu Mercure poděkoval za toto krásné review. Velice si toho vážíme a věříme, že se k nám budete ráda vracet a že si udržíme Vaši spokojenost. Ještě jednou moc děkujeme, udělala jste nám velkou radost. Vladimír Šic, ředitel hotelu Mercure Ostrava.
Havířov, Česká republika
5 z 5 bublinek Recenzováno: 12. prosince 2016

Hotel je moderně vybavený a má velice příjemný a profesionální přístup personálu. Chtěl bych touto cestou poděkovat i vynikajícímu servisu na baru. Čisté a komfortní prostředí celého hotelu dodává člověku opravdu skvělý pocit, že je o něj dobře postaráno. Pokoje jsou vybaveny kvalitním zařízením. Není co vytknout. Cestuji hodně po republice, ale i v zahraničí a musím říct, že tento hotel patří opravnu na vrchol.
Děkuji za krásný večer.

Tip ohledně pokoje: velice příjemné prostředí hotelu
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v prosinci 2016, cestoval(a): pracovně
      Kvalita spánku
Poděkujte uživateli 000669martin.
Mercure_Ostrava, General Manager v zařízení Mercure Ostrava Center, odpověděl na tuto recenzi., 13. prosince 2016
Vážený pane Martine,
velmi si vážíme komentáře týkajícího se Vašeho pobytu v Mercure Ostrava Center. Je to vždy radost přijímat pozitivní zpětnou vazbu. Jsem si jist, že tato zpětná vazba bude sloužit jako povzbuzení pro všechny naše zaměstnance a zároveň se i nadále budeme snažit zlepšovat kvalitu našich služeb. Ještě jednou Vám děkujeme za sdílení Vašich zkušeností a doufáme, že příští návštěva bude stejně příjemná jako ta předchozí, ne-li ještě příjemnější.
Vladimír Šic
General Manager
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ostravě.
1.4 km daleko
Park Inn by Radisson Ostrava Hotel
Park Inn by Radisson Ostrava Hot...
Zaujímá 2. místo z 18 v destinaci Ostrava
Hotel Brioni
Zaujímá 8. místo z 18 v destinaci Ostrava
3.5 z 5 bublinek 123 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Mercure Ostrava Center? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Mercure Ostrava Center

Zařízení: Mercure Ostrava Center
Adresa: Ceskobratrska 18/1742, Ostrava 702 00, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Morava > Moravskoslezský kraj > Ostrava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Hotely přímo na sjezdovce Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Zaujímá 1. místo z 18 hotelů v destinaci Ostrava
Rozsah cen (za noc): 1 229 Kč–2 809 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Mercure Ostrava Center 4*
Pokoje: 139
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com, ACCOR a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Mercure Ostrava Center. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?