Zoo Ostrava

Recenzováno: 20. září 2020
90petrg
Frýdek-Místek, Česká republika

Recenzováno: 30. září 2020

Ostravská ZOO je opravdu jedna z nejhezčích, co jsem navštívila. Jen zřídka nás omezují skla a mříže ve výhledu na obyvatele zoo. Pavilony jsou neustále upravovány a modernizovány. A vybudované stezky jsou opravdu kouzelné. Odpočinek na Slunečné louce doporučuji.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli evabO319CM.
Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemné dopoledne s vnoučkem v zoo. Hezká procházka, zpáteční cesta vláčkem. Spousta maminek s malými dětmi. Zvířata čilá.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli 90petrg.
Recenzováno: 25. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Není co asi vytknout, každý stráví pěkný den v této krásné Zoo, všem doporučuji.

Stanislav Selič Vracov

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Beerscout1527.
Recenzováno: 21. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Ve zdejší zoo jsme byli poprvé a upřímně, naprosto předčila naše původně nevelká očekávání. O to příjemnější překvapeni nás čekalo. Super parkování, málo lidi.. dispozičně je zoo výborně řešena, můžete jít po stínu, zcete-li. Poněkud potíže nastaly při jízdě vláčku přes Safari vybeh, kdy jsme při náhle bource a průtrzi mračen zůstali uvěznění ve výběhu Safari, jelikož nefungovaly brány. Jídlo jsme tu nestihly, tudíž nedokážu posoudit. Ale zážitek perfektní

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Lexikona.
Recenzováno: 3. srpna 2020

Moje nej aktivita. Proste nádherné. Trochu na mne moc skalek. Trochu to přehání. Více se mi líbila verze před sklalkama

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli Justinalu.