Silesian-Ostrava Castle
Slezskoostravský hrad

Zajímavé místo kde se konají kulturní akce.Hodokvas,dny vína,Shakespearovské divadelní... přečíst další informace

Recenzováno: 6. listopadu 2018
svetlana212018
Ostrava, Česká republika
Divadlo

Byli jsme zde v rámci divadelního představení. Zázemí průměr, wc napůl funkční, stánky. Divadlo... přečíst další informace

Recenzováno: 25. července 2018
Bekul
Česká republika

Recenzováno: 25. července 2016

Doporučuji navštívit v době konání nějakých "středověkých" slavností, koncertů nebo při jiné příležitosti. Nejde o typický hrad, kde by se dělaly prohlídky s průvodcem. Výborné prostředí pro konání divadelních Shakespearovských slavností.

Datum zážitku: červen 2016
Poděkujte uživateli David G.
Recenzováno: 12. července 2016

Na Ostravský hrad chodím pravidelně ať už s přítelkyní nebo rodinou na různé akce které se tam pravidelně pořádají. Určitě doporučuji všem navštěvu

Poděkujte uživateli 180marekd.
Recenzováno: 29. června 2016

Super akce na hradě jako Hradní slavnosti, Velikonoce a jiné nadchnou jak dospělé, tak hlavně děti. Hrad má spoustu zajímavostí i mimo konané akce. V okolí je i svět miniatur Miniuni nebo výstaviště, kde je přes léto stálá expozice American clasic cars nebo výstava historických motorek. Všechny tyto akce nám vyplnily letní víkend.

Datum zážitku: červen 2016
Poděkujte uživateli Denisa J.
Recenzováno: 10. června 2016

Milá procházka od Černé louky. Je to prakticky jen přes lávku. Vhodné pro rodiny s dětmi. V malebném zákoutí přírody, nejedná se však o klasický hrad...

Datum zážitku: srpen 2015
Poděkujte uživateli MarcelB1655.
Recenzováno: 2. dubna 2016

Lokalita je lehce za centrem, dá se dojít snadno pěšky např. z náměstí. Nádvoří i exteriér pěkný, vevnitř jsme nebyli

Datum zážitku: listopad 2015
Poděkujte uživateli JohnS189852.