Silesian-Ostrava Castle
Slezskoostravský hrad

Zajímavé místo kde se konají kulturní akce.Hodokvas,dny vína,Shakespearovské divadelní... přečíst další informace

Recenzováno: 6. listopadu 2018
svetlana212018
Ostrava, Česká republika
Divadlo

Byli jsme zde v rámci divadelního představení. Zázemí průměr, wc napůl funkční, stánky. Divadlo... přečíst další informace

Recenzováno: 25. července 2018
Bekul
Česká republika

Recenzováno: 11. května 2017

Je to velice příjemné místo, kde se koná dost kulturních akcí.Pokud se chcete i projít, tak zde je to ideální

Datum zážitku: květen 2017
Poděkujte uživateli Pavel K.
Recenzováno: 11. dubna 2017

Naštěstí se v Ostravě chyti za nos a zachránili Slezskoostravský hrad, na kterém se v průběhu roku konají různé festivaly, akce atd.

Datum zážitku: září 2016
Poděkujte uživateli svatebnidoplnky.
Recenzováno: 29. března 2017

Krásnou procházkou z centra Ostravy se dá dostat na Slesko-Ostravský hrad, který bohužel nenabízí větší množství zajímavostí. Návštěvu hradu určitě doporučuji v souvislosti s nějakou akcí (koncert, divadlo atd.).

Datum zážitku: září 2016
Poděkujte uživateli laila1590.
Recenzováno: 14. února 2017

Pokud náš hrad navštívíte bez očekávání a pojmete to jako procházku z města třeba cestou na Haldu Ema, pak se sem mrkněte. Jinak za mě je to zklamání - prohlídka víceměně o ničem, občas se zde konají výstavy, kulturní akce jako Velikonoční jarmark, ukázky bitev atd. To nás pravda moc nebaví, ale co doporučuji, tak určitě představení ve venkovním amfiteátru - Shakespearovské slavnosti. Je paráda sedět venku, koukat na výborné divadlo pod hvězdami a to moderně zpracovaní Shakespearovských her nemá chybu!

Datum zážitku: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Michaela G.
Recenzováno: 25. září 2016

Tento hrad byl krásně zrekonstruován a jsou zde pořádány různé akce (jak sezónní, tak i vinařské, velikonoční a další akce spojené s různými svátky a oslavami). Atmosféra je zde vždy příjemná a organizace je taky super. Člověk zde vždy pozná něco nového a zajímavého. Návštěva tohoto hradu je také vhodná s dětmi. Vždy jsem odcházel spokojen a rád se sem vracím.

Datum zážitku: březen 2016
Poděkujte uživateli mysteriouslukas.