“Mě tento hrad neuchvátil”

Silesian-Ostrava Castle
Č. 22 z 54 aktivity v Ostravě
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 15. května 2017

Není zde nic moc k vidění, proto hrad často pořádá akce, ale aby se i na trhy vybíralo vstupné, mi příjde divné, to snad zaplatí prodávající, vždy je zde mnoho lidí, proto tuto atrakci nemám ráda

1  Poděkujte uživateli donny0007.

Recenzováno: 11. května 2017

Je to velice příjemné místo, kde se koná dost kulturních akcí.Pokud se chcete i projít, tak zde je to ideální

Poděkujte uživateli Pavel K.
Recenzováno: 11. dubna 2017

Naštěstí se v Ostravě chyti za nos a zachránili Slezskoostravský hrad, na kterém se v průběhu roku konají různé festivaly, akce atd.

Poděkujte uživateli svatebnidoplnky.
Recenzováno: 29. března 2017

Krásnou procházkou z centra Ostravy se dá dostat na Slesko-Ostravský hrad, který bohužel nenabízí větší množství zajímavostí. Návštěvu hradu určitě doporučuji v souvislosti s nějakou akcí (koncert, divadlo atd.).

Poděkujte uživateli laila1590.
Recenzováno: 14. února 2017

Pokud náš hrad navštívíte bez očekávání a pojmete to jako procházku z města třeba cestou na Haldu Ema, pak se sem mrkněte. Jinak za mě je to zklamání - prohlídka víceměně o ničem, občas se zde konají výstavy, kulturní akce jako Velikonoční jarmark, ukázky bitev atd. To nás pravda moc nebaví, ale co doporučuji, tak určitě představení ve venkovním amfiteátru - Shakespearovské slavnosti. Je paráda sedět venku, koukat na výborné divadlo pod hvězdami a to moderně zpracovaní Shakespearovských her nemá chybu!

1  Poděkujte uživateli Michaela G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Silesian-Ostrava Castle, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Silesian-Ostrava Castle? Sdílejte své zkušenosti!