Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Svět miniatur v Ostravě.”

The World of Miniatures
Zaujímá 13. místo z 46 aktivity v Ostravě
Podrobnosti o atrakci
Ostrava, Česká republika
12 recenzí
Recenze atrakcí (5)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Svět miniatur v Ostravě.”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 14. února 2017

POkud člověk nemá možnosti cestovat a poznávat je toto místo perfektní na to, aby viděl aspoň kousek světa. Je tady dostatek důležitých a krásných míst ze světa, např. šikmá věž v Pise, Eiffelova věž, 7 divů světa atd... Pro mne kus světa na jednom místě :-)

Navštíveno v květnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zuzik K.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

52 recenzí od naší komunity

Praha, Česká republika
15 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Zajímave, ovšem dosti zastaralé ”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 27. října 2016 prostřednictvím mobilu

Určitě tohle misto doporučuji, bylo zajímave a clovek se dozví mnoho veci. Nicméně jde videt, ze misto vzniklo pred X lety a od te doby se velké renovace nedočkalo. Ale určitě stojí za nasvtevu .

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Kateřina P.
35 recenzí
Recenze atrakcí (13)
common_n_attraction_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“Krásně vytvořené miniatury našich i světových objektů”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 19. září 2016

Věrné miniatury mnoha různých "slavných" objektů z celého světa (např. Eiffelova věž, šikmá věž v Pise, různé hrady, zámky, holandské mlýny, radnice, knihovny atd.. Vše umístěno v hezkém prostředí.

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Vladimír B.
Ostrava, Česká republika
27 recenzí
Recenze atrakcí (10)
common_n_attraction_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“Výstava miniatur staveb na Černé louce v Ostravě”
3 z 5 bublinek Recenzováno: 14. září 2016

Je to pěkná procházka po výstavišti až oběvime malé miniatury různých zajímavých světových staveb.Moc se to líbilo hlavně dětem. Můžete se předvést s výkladem,ve které zemi se stvby nacházejí.Stavby jsou zmenšeniny opravdových staveb , které jsou v označené a plánek je k dispozici. Dostat se tady můžete MHD. Nebo to můžete spojit s procházkou na Ostravský hrad.

Navštíveno v dubnu 2016
Poděkujte uživateli rozmaryn2014.
ostrava
30 recenzí
Recenze atrakcí (15)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Mini uni Ostrava”
1 z 5 bublinek Recenzováno: 29. srpna 2016

Na tuto atrakci jsem se dlouho těšil,ale to co jsem viděl se snad nedá popsat slovy to se musí vidět . Za 15 minut jsem znechuceně odešel. Tady nikdo neinvestoval již několik let a jen se vybíra vstupné .A když čtu recenze dole tak se zde nic nezměnilo. Možna před lety to bylo nové a udržované ale dnes ? Stavby rozbite .. Sem bych už nešel ani zadarmo .

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli Radim1977.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The World of Miniatures, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili The World of Miniatures? Sdílejte své zkušenosti!