“Takové nějaké upocené”

The World of Miniatures
Č. 12 z 51 aktivity v Ostravě
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 15. února 2017

Jednotlivé památky jsou prsknuté do trávy. Halabala... bez toho aniž by jejich okolí bylo nějak tématicky upraveno. Jsem asi rozežraný, ale řekl jsem si "a to je všechno?!" No... hezké no. Rozhodně ale doporučuju pro děti!

Poděkujte uživateli sforza2017.

Recenzováno: 14. února 2017

POkud člověk nemá možnosti cestovat a poznávat je toto místo perfektní na to, aby viděl aspoň kousek světa. Je tady dostatek důležitých a krásných míst ze světa, např. šikmá věž v Pise, Eiffelova věž, 7 divů světa atd... Pro mne kus světa na jednom místě :-)

Poděkujte uživateli Zuzik K.
Recenzováno: 27. října 2016 prostřednictvím mobilu

Určitě tohle misto doporučuji, bylo zajímave a clovek se dozví mnoho veci. Nicméně jde videt, ze misto vzniklo pred X lety a od te doby se velké renovace nedočkalo. Ale určitě stojí za nasvtevu .

Poděkujte uživateli Kateřina P.
Recenzováno: 19. září 2016

Věrné miniatury mnoha různých "slavných" objektů z celého světa (např. Eiffelova věž, šikmá věž v Pise, různé hrady, zámky, holandské mlýny, radnice, knihovny atd.. Vše umístěno v hezkém prostředí.

Poděkujte uživateli Vladimír B.
Recenzováno: 14. září 2016

Je to pěkná procházka po výstavišti až oběvime malé miniatury různých zajímavých světových staveb.Moc se to líbilo hlavně dětem. Můžete se předvést s výkladem,ve které zemi se stvby nacházejí.Stavby jsou zmenšeniny opravdových staveb , které jsou v označené a plánek je k dispozici. Dostat se tady můžete MHD. Nebo to můžete spojit s procházkou na Ostravský hrad.

Poděkujte uživateli rozmaryn2014.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The World of Miniatures, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili The World of Miniatures? Sdílejte své zkušenosti!