“Napoprvé nejsem ohromen.”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 16. února 2018 prostřednictvím mobilu

Těšil jsem se do této restaurace, polední menu mě až tak neohrozilo, polévka výborná, hlavní jídlo nic extra, nicméně této restauraci chci dát ještě šanci na zlepšení mého dojmů a ještě ji vyzkouším. Obsluha velmi milá a vstřícná.

Poděkujte uživateli Freedom756258.

Recenzováno: 25. ledna 2018

Chodíme zde na denní menu, pokaždé výborné.
Byli jsme zde i na firemním večírku, dali jsme si úžasná jídla, porce velké, moc chutné, steak úžasný, kachna perfektní, losos neskutečný.
Nicméně jídlo je poměrně dražší... Průměrně 200 Kč za osobu...

Poděkujte uživateli Magda Š.
Recenzováno: 13. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikajici obsluha, super maso na lavovem kameni, luxusni pivo, prijemne prostredi, dobre ceny, kvalitni siroviny, doporucuji na obed ci veceri

Poděkujte uživateli Zdenek Z.
Recenzováno: 27. října 2017

Vynikající a příjemná obsluha, úsměv v ceně :) Jídlo také výborné, i když si za něj člověk trošku připlatí

Poděkujte uživateli Martina H.
Recenzováno: 25. října 2017 prostřednictvím mobilu

Byla jsem zde poprve a určitě ne naposled. Skvěle vaří a výborná obsluha. Mohu jen doporučit. Děkujeme za hezký večer!

Poděkujte uživateli Kristýna B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Moravská Chalupa, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Moravská Chalupa? Sdílejte své zkušenosti!