“Záruka jistoty”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 16. června 2018

Tuto restauraci příležitostně navštěvuji již přes dvacet let. Vždy je to záruka, že se zde dobře a kvalitně najím. Ochotný a přívětivý personál, příjemné a udržované prostředí.
Vždy se ráda vracím

Poděkujte uživateli hajkovaivana.

Recenzováno: 15. června 2018 prostřednictvím mobilu

Moc dobré jidlo a příjemný personál. Skvělá kulajda..! Maso výborně připravené, zelenina také. Prostřední standardní, ale příjemné.

Poděkujte uživateli Maxx G.
Recenzováno: 14. června 2018

Jako každý rok i letos jsme se s 15-ti přáteli vydali na oslavu Nového roku (Čínského) do jedné z restaurací. Tentokráte volba padla na Ostravu, na restauraci Moravská chalupa. rezervace proběhla naprosto bez problémů, i když jsme z časových důvodů řešili vše velmi narychlo. První plus restauraci za ochotu a rychlou reakci.
Po příchodu nás všechny mile restaurace překvapila svým interiérem a také tím, že příjemně voněla. Rovněž poloha restaurace, a tedy dostupnost, byla velmi atraktivní. Složitější bylo parkování, neboť jsme dorazili individuálně v několika autech. Vše se ale dalo zvládnout a všichni jsme nakonec zaparkovali v okolí restaurace.
V restauraci byla obsluha příjemná a profesionální. Vše šlo velmi rychle a i když nás bylo opravdu hodně, nikdo na nic nečekal.
Nápoje ve standardně dobré kvalitě, výborné polévky a velmi slušné byly také i druhé chody. Nebyl dokonce ani problém i s drobnými úpravami pokrmů pro některé z nás, pro vegetariány.
Všichni jsme byli s výběrem restaurace spokojeni a v podstatě není nic, co by se jí dalo vytknout. Naopak, měli jsme štěstí a byď šlo o jednu návštěvu, mohu jen chválit.
Doporučuji.

Poděkujte uživateli Leonard-Adamec.
Recenzováno: 16. února 2018 prostřednictvím mobilu

Těšil jsem se do této restaurace, polední menu mě až tak neohrozilo, polévka výborná, hlavní jídlo nic extra, nicméně této restauraci chci dát ještě šanci na zlepšení mého dojmů a ještě ji vyzkouším. Obsluha velmi milá a vstřícná.

Poděkujte uživateli Freedom756258.
Recenzováno: 25. ledna 2018

Chodíme zde na denní menu, pokaždé výborné.
Byli jsme zde i na firemním večírku, dali jsme si úžasná jídla, porce velké, moc chutné, steak úžasný, kachna perfektní, losos neskutečný.
Nicméně jídlo je poměrně dražší... Průměrně 200 Kč za osobu...

Poděkujte uživateli Majavespacaku.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Moravská Chalupa, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Moravská Chalupa? Sdílejte své zkušenosti!