“Super steak”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 25. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byla jsem s přítelem na skvělý steak! Mohu jen doporučit, obsluha mila k tomu nám výborně doporučila vinko. Skvele a moc děkujeme. Rádi se opět vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Natália S.

Recenzováno: 24. července 2018

V záplavě pubů, barů, hospod a pod. je v areálu Stodolní ulice i tato kvalitní restaurace, které k dokonalosti chybí jen bezbariérový přístup. Vstup je v "americkém stylu", kdy vám u pultíku číšník přidělí optimální místo. Pěkné prostředí, které ale v paměti nezůstane. Obsluha ochotná, rychlá. Jídlo výborné, porce veliké, točený birell. V jídelníčku některá jídla "utajena" . Co se skrývá např. pod jídlem "ďábelské nudličky odhalí až obsluha. Sláva za zrušení kouření, to byla černá skvrna na této příjemné restauraci. Parkoviště 20 m vedle většinou s dostatkem volných míst za 20,- Kč/hod. Cenová relace ale dosti vysoká, jídlo pod 200,- Kč je výjimečné. Lze platit stravenkami (i elektronickými) i platebními kartami.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jan P.
Recenzováno: 16. června 2018

Tuto restauraci příležitostně navštěvuji již přes dvacet let. Vždy je to záruka, že se zde dobře a kvalitně najím. Ochotný a přívětivý personál, příjemné a udržované prostředí.
Vždy se ráda vracím

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli hajkovaivana.
Recenzováno: 15. června 2018 prostřednictvím mobilu

Moc dobré jidlo a příjemný personál. Skvělá kulajda..! Maso výborně připravené, zelenina také. Prostřední standardní, ale příjemné.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Maxx G.
Recenzováno: 14. června 2018

Jako každý rok i letos jsme se s 15-ti přáteli vydali na oslavu Nového roku (Čínského) do jedné z restaurací. Tentokráte volba padla na Ostravu, na restauraci Moravská chalupa. rezervace proběhla naprosto bez problémů, i když jsme z časových důvodů řešili vše velmi narychlo. První plus restauraci za ochotu a rychlou reakci.
Po příchodu nás všechny mile restaurace překvapila svým interiérem a také tím, že příjemně voněla. Rovněž poloha restaurace, a tedy dostupnost, byla velmi atraktivní. Složitější bylo parkování, neboť jsme dorazili individuálně v několika autech. Vše se ale dalo zvládnout a všichni jsme nakonec zaparkovali v okolí restaurace.
V restauraci byla obsluha příjemná a profesionální. Vše šlo velmi rychle a i když nás bylo opravdu hodně, nikdo na nic nečekal.
Nápoje ve standardně dobré kvalitě, výborné polévky a velmi slušné byly také i druhé chody. Nebyl dokonce ani problém i s drobnými úpravami pokrmů pro některé z nás, pro vegetariány.
Všichni jsme byli s výběrem restaurace spokojeni a v podstatě není nic, co by se jí dalo vytknout. Naopak, měli jsme štěstí a byď šlo o jednu návštěvu, mohu jen chválit.
Doporučuji.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Leonard-Adamec.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Moravská Chalupa, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Moravská Chalupa? Sdílejte své zkušenosti!