“Průměrná restaurace”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 11. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v Moravské Chaloupce na oběd. jídlo spíš průměrné, spíš bych řekl, že za tu cenu průměrné. Prostředí příjemné, obsluha také. Neměli problém s cizím jazykem.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli VojtekS.

Recenzováno: 25. listopadu 2018

Skvělé jídlo a personál jako za starých časů- když se Vám ještě věnovali. Hlavně mladý číšník, úslužný a dobře vypadající!

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli DvorakovaKaterina.
Recenzováno: 21. října 2018

O restauraci jsem již dlouho věděl, akorát jsem netušil že se v podstatě, téměř nachází na Stodolní ulici takže to bylo docela překvapením. Ještě větším překvapením pro mě bylo že jsem hledal narychlo restauraci pro sedm lidí, v pátek večer, a po telefonátu s personálem nám bylo vyhověno a mohli jsme tak do dvaceti minut přijít. Všichni byly s jídlem maximálně spokojeni, nikdo neměl žádnou výtku včetně mě. Pokud budete v centru Ostravy hledat restauraci kde se vaří typická česká kuchyně, tak za mě je tohle volba č.1. Bohužel nemohu dát plný počet a to jen kvůli jedné věci, couvert. Pokud je jídlo opravdu kvalitní, rád si za něj klidně připlatím i vyšší částky než je tomu normálně, s tímhle nemám vůbec žádný problém. Avšak platit za něco, co třeba vůbec nevyužijete, jen proto že je to položené na stole, mi nepřijde k zákazníkovi zrovna fér. Tenhle, zřejmě novodobý gastro trend, bych nejraději zrušil, stejně tak jako rovnou zahrnuté dýško v jídle.

Datum návštěvy: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Candatos.
Recenzováno: 20. září 2018 prostřednictvím mobilu

Naučí se už konečně personál chovat slušně nebo budu mít pořád pocit, že je to nemožné. Dobre jídlo, ale při placení mě paní servírka natolik nemile překvapila svým chováním, že už se nevrátím. Ceny nápojů velmi nadsazene.

Datum návštěvy: září 2018
1  Poděkujte uživateli marie t.
Jan L, Vlastník v zařízení Moravská Chalupa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2018

Dobrý den, děkuji za recenzi. Prosím jestli můžete napsat čím Vás servírka konkrétně překvapila při placení. Určitě se to nebude opakovat!!!

Recenzováno: 25. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byla jsem s přítelem na skvělý steak! Mohu jen doporučit, obsluha mila k tomu nám výborně doporučila vinko. Skvele a moc děkujeme. Rádi se opět vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Natália S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Moravská Chalupa, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Moravská Chalupa? Sdílejte své zkušenosti!