Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Hledáte nejnižší ceny hotelů? Jste na správném místě. Procházíme pro Vás více než 200 webů.

“Prace” 4 z 5 bublinek
Recenze Imperial Hotel Ostrava

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 2 další stránky!
30 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 34 bodů za pomoc
“Prace”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 24. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Využíváme tento hotel k pracovním setkání. Recepce milá ,občerstvení vždy dobré. Restauraci můžeme doporučit, jídlo dobré. Mají dobre zázemí i pro pořádání konferencí a seminářů. Proběhlo vse bez problémů.

Datum pobytu: v dubnu 2016, cestoval(a): pracovně
Poděkujte uživateli Bekul.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi., 2. května 2016
Vážený hoste,
je nám velkou ctí, že jste si pro obchodní schůzky v Ostravě zvolili právě Imperial Hotel a jsme rádi, že jsme Vaši důvěru nezklamali.
Těším se na Vaši příští návštěvu

205 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    4,5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje
Datum | Hodnocení
45 recenzí
26 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 14 bodů za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 10. dubna 2016

Moc se nám v hotelu líbilo.
Skvělá poloha hotelu.
Vynikající restaurace a moc dobré jídlo. Snídaně super.
Pokoj byl velký a prostorný. Pohodlná postel. Velká vana.
Personál moc příjemný.
Opravdu zasloužené 4 hvězdičky.

Tip ohledně pokoje: My jsme měli pokoj 656 a byli jsme spokojeni.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v dubnu 2016, cestoval(a): s přáteli
      Umístění
Poděkujte uživateli 114romantika.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi., 18. dubna 2016
Vážený hoste,
děkujeme, že jste si pro svůj pobyt v Ostravě zvolili právě Hotel Imperial. Velmi mě těší, že jste byli s našimi službami spokojeni a věřím, že nás v budoucnu opět navštívíte. Vaše pozitivní hodnocení budu samozřejmě tlumočit všem svým kolegům, pro které jsou slova chvály jako ta Vaše milým oceněním jejich práce.
Olomoucký kraj, Česká republika
29 recenzí
14 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 18 bodů za pomoc
4 z 5 bublinek Recenzováno: 20. února 2016

Komfortní a prostorný pokoj v samostatné (oddělené) části 3.patra hotelu s výhledem na pěší zonu vedoucí na náměstí. Útulný luxusní interiér s bonusy v podobě setu na kávu + čaj, misky ovoce, sedmičkovou lahví vody zdarma a vybaveným pokojovým barem (zde jsem postrádal širší nabídku pochutin, jedny slané oříšky mi přišli málo). Díky ladění do červena doporučuji pro romantický pobyt dvojic. Koupelna čistá a vybavená, vana nadstandardně prostorná. Prostor kolem televize, zadní partie pracovního stolu a oken.parapety sice lehce s prachem, ale byl jsem upozorněn na zvýšenou prašnost kvůli probíhající rekonstrukci ostatních pokojů, tak snad je to tím... 3600Kč jako běžnou cenu pro dva bych nedal, ale za 2.000 bych se klidně vrátil a užil si luxusní pobyt. Room servis funguje za příplatek bezvadně = snídaně na pokoj je příjemná. Ochotná a milá noční recepční. Za cenu 1.899Kč v rámci Valentýnského balíčku i s luxusní večeří to bylo v tomto hotelu opravdu výhodné a jsem rád, že jsem zde opět přespal. Ještě apartmá a mám to komplet :-P

• Datum pobytu: v únoru 2016, cestoval(a): jako jednotlivec
    • 4 z 5 bublinek
      Cena / kvalita
    • 4 z 5 bublinek
Užitečné?
Poděkujte uživateli Honza S.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi., 8. března 2016
Vážený pane Honzo,
děkujeme za milé ohodnocení Vašeho Valentýnského pobytu v našem hotelu. Jsem velmi rád, že jste u nás strávil příjemné chvíle a že jste byl s našimi službami spokojen.
Těším se na Vaši příští návštěvu
Praha, Česká republika
5 recenzí
5 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
5 z 5 bublinek Recenzováno: 15. prosince 2015

vždy perfektně čistý pokoj, příjemná recepce - při opakovaných příjezdech vás recepční již zařazuje :-) , snídaně bývávaly lepší, ale i tak pořád fajn... Přijemné je, že restaurace uvaří i těsně před půlnocí... na můj vkus příliš měkké spaní... pokoje účelné, ale nejedná se o žádný designový hotel :-)

• Datum pobytu: v září 2015, cestoval(a): pracovně
    • 3 z 5 bublinek
      Pokoje
Užitečné?
Poděkujte uživateli Marek B.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi., 22. prosince 2015
Vážený pane Marku,
velmi si vážím toho, že jste si pro svůj pobyt v Ostravě zvolil právě náš hotel. Moc Vám děkuji za Vaše milá slova, která jsou pro celý náš tým důležitým oceněním společného úsilí o poskytování co nejlepších služeb. Před vašim příštím příjezdem neváhejte informat rezervační oddělení, že byste uvítal tužší matraci.
50 recenzí
22 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 8. září 2015 prostřednictvím mobilu

Byli jsem zde s přáteli jen na jednu noc a moc se nam zde líbilo.Pokoje byly prostorné a hezky vybavené,všude bylo čisto.Snídaně byly rovněž OK,příjemný byl wellness v hotelu(bazén,sauna).Personál byl ochotný a milý.Rádi se sem opět vrátíme.

Datum pobytu: v září 2015, cestoval(a): s přáteli
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jan G.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi., 10. září 2015
Vážený pane Jane,
jsem opravdu rád, že jste si pro svůj pobyt v Ostravě vybral právě Hotel Imperial a že jsme zcela naplnili vaše očekávání. S potěšením budu vaše milá slova tlumočit všem kolegům a věřím, že nás při vaši příští návště Ostravy opět navštívíte.
Ředitel hotelu
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ostravě.
0.6 km daleko
Mercure Ostrava Center
Mercure Ostrava Center
Zaujímá 1. místo z 18 v destinaci Ostrava
4.5 z 5 bublinek 405 recenzí
1.8 km daleko
Park Inn by Radisson Ostrava Hotel
Park Inn by Radisson Ostrava Hot...
Zaujímá 2. místo z 18 v destinaci Ostrava
Hotel Brioni
Zaujímá 8. místo z 18 v destinaci Ostrava
3.5 z 5 bublinek 123 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Imperial Hotel Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Imperial Hotel Ostrava

Zařízení: Imperial Hotel Ostrava
Adresa: Tyršova 6, Ostrava 702 00, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Morava > Moravskoslezský kraj > Ostrava
Vybavení:
Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Zaujímá 3. místo z 18 hotelů v destinaci Ostrava
Rozsah cen (za noc): 1 129 Kč–2 592 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Imperial Hotel Ostrava 4*
Pokoje: 162
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com, Expedia a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Imperial Hotel Ostrava. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?