Imperial Hotel Ostrava
Jan Maria(Ostrava)
TripAdvisor
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 24. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Využíváme tento hotel k pracovním setkání. Recepce milá ,občerstvení vždy dobré. Restauraci můžeme doporučit, jídlo dobré. Mají dobre zázemí i pro pořádání konferencí a seminářů. Proběhlo vse bez problémů.

Datum pobytu: dubnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Bekul.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. května 2016

Vážený hoste,
je nám velkou ctí, že jste si pro obchodní schůzky v Ostravě zvolili právě Imperial Hotel a jsme rádi, že jsme Vaši důvěru nezklamali.
Těším se na Vaši příští návštěvu

Recenzováno: 10. dubna 2016

Moc se nám v hotelu líbilo.
Skvělá poloha hotelu.
Vynikající restaurace a moc dobré jídlo. Snídaně super.
Pokoj byl velký a prostorný. Pohodlná postel. Velká vana.
Personál moc příjemný.
Opravdu zasloužené 4 hvězdičky.

Tip ohledně pokoje: My jsme měli pokoj 656 a byli jsme spokojeni.
  • Datum pobytu: dubnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli 114romantika.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. dubna 2016

Vážený hoste,
děkujeme, že jste si pro svůj pobyt v Ostravě zvolili právě Hotel Imperial. Velmi mě těší, že jste byli s našimi službami spokojeni a věřím, že nás v budoucnu opět navštívíte. Vaše pozitivní hodnocení budu samozřejmě tlumočit všem svým kolegům, pro které jsou slova chvály jako ta Vaše milým oceněním jejich práce.

Recenzováno: 20. února 2016

Komfortní a prostorný pokoj v samostatné (oddělené) části 3.patra hotelu s výhledem na pěší zonu vedoucí na náměstí. Útulný luxusní interiér s bonusy v podobě setu na kávu + čaj, misky ovoce, sedmičkovou lahví vody zdarma a vybaveným pokojovým barem (zde jsem postrádal širší nabídku pochutin, jedny slané oříšky mi přišli málo). Díky ladění do červena doporučuji pro romantický pobyt dvojic. Koupelna čistá a vybavená, vana nadstandardně prostorná. Prostor kolem televize, zadní partie pracovního stolu a oken.parapety sice lehce s prachem, ale byl jsem upozorněn na zvýšenou prašnost kvůli probíhající rekonstrukci ostatních pokojů, tak snad je to tím... 3600Kč jako běžnou cenu pro dva bych nedal, ale za 2.000 bych se klidně vrátil a užil si luxusní pobyt. Room servis funguje za příplatek bezvadně = snídaně na pokoj je příjemná. Ochotná a milá noční recepční. Za cenu 1.899Kč v rámci Valentýnského balíčku i s luxusní večeří to bylo v tomto hotelu opravdu výhodné a jsem rád, že jsem zde opět přespal. Ještě apartmá a mám to komplet :-P

• Datum pobytu: únoru 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Honza S.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. března 2016

Vážený pane Honzo,
děkujeme za milé ohodnocení Vašeho Valentýnského pobytu v našem hotelu. Jsem velmi rád, že jste u nás strávil příjemné chvíle a že jste byl s našimi službami spokojen.
Těším se na Vaši příští návštěvu

Recenzováno: 15. prosince 2015

vždy perfektně čistý pokoj, příjemná recepce - při opakovaných příjezdech vás recepční již zařazuje :-) , snídaně bývávaly lepší, ale i tak pořád fajn... Přijemné je, že restaurace uvaří i těsně před půlnocí... na můj vkus příliš měkké spaní... pokoje účelné, ale nejedná se o žádný designový hotel :-)

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Marek B.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. prosince 2015

Vážený pane Marku,
velmi si vážím toho, že jste si pro svůj pobyt v Ostravě zvolil právě náš hotel. Moc Vám děkuji za Vaše milá slova, která jsou pro celý náš tým důležitým oceněním společného úsilí o poskytování co nejlepších služeb. Před vašim příštím příjezdem neváhejte informat rezervační oddělení, že byste uvítal tužší matraci.

Recenzováno: 8. září 2015 prostřednictvím mobilu

Byli jsem zde s přáteli jen na jednu noc a moc se nam zde líbilo.Pokoje byly prostorné a hezky vybavené,všude bylo čisto.Snídaně byly rovněž OK,příjemný byl wellness v hotelu(bazén,sauna).Personál byl ochotný a milý.Rádi se sem opět vrátíme.

Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Jan G.
ImperialOstrava, Generální ředitel v zařízení Imperial Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2015

Vážený pane Jane,
jsem opravdu rád, že jste si pro svůj pobyt v Ostravě vybral právě Hotel Imperial a že jsme zcela naplnili vaše očekávání. S potěšením budu vaše milá slova tlumočit všem kolegům a věřím, že nás při vaši příští návště Ostravy opět navštívíte.