Clarion Congress Hotel Ostrava
Pokud se Vám líbí tento hotel, možná Vás bude zajímat také
86 US$
Jan Maria(Ostrava)
TripAdvisor
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 8. září 2016

Můj první služební výlet proběhl v tomto hotelu. Vše probíhalo v pořádku. Snídaně byly skvělé. Pokoj mi vyhovoval. Jen nábytek mi občas přišel trochu starší, ale nic co by mi vadilo. Celkový dojem byl výborný a zvládli skvěle i kongres.

• Datum pobytu: říjnu 2015, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Tulrika86.
RadimBenes, General Manager v zařízení Clarion Congress Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. září 2016

Vážený hoste,
děkujeme, že jste si pro svůj pobyt v Ostravě zvolil Clarion Congress Hotel Ostrava a také mi dovolte poděkovat za Vaše zpětné hodnocení pobytu, kterého si velmi vážíme.
Těšíme se na Váš další spokojený pobyt.

s úctou

Recenzováno: 16. června 2016 prostřednictvím mobilu

Pokoje a cely hotel mi prisel jako skok 20 let zpatky. Nabytek stary, zarizeni take. Na recepci byli do ela nesynchronizovani - pred nami se odhlasovalo asi 5 lidi a bylo to velmi na dlouho. Pritom tam byly 3 holky, ale jen u jednoho pocitace, takze sila. Vytah a schodiste dosti desive. Snidane byla dobra a rozmanita, tam jsem si pochutnala. Clarion jinde ale vypada mnohem lepe, tady si kazi jmeno.

Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli TerezkaKRD.
RadimBenes, General Manager v zařízení Clarion Congress Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. června 2016

Vážená paní Kordíková,

Velmi Vám děkujeme, že jste si vytvořila čas a vyplnila dotazník spokojenosti s Vaším pobytem v našem hotelu.

Jménem celého týmu se omlouváme za to, že jsme nenaplnili Vaše očekávání.

Navrhuji, při Vašem příštím pobytu kontaktovat rezervační oddělení hotelu, které Vám zajistí ubytování dle Vašich požadavků např.na pokojích superior, případně suite v komfortní hotelové části, která prošla kompletní rekonstrukcí.
Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Omluvte také prosím tréning nových kolegů, kteří se zaučují pod dohledem zkušených recepčních.

S úctou,

Clarion Congress Hotel Ostrava****

Recenzováno: 27. května 2016

Ze starého hotelu Atom vykouzlili moderní evropský hotel. Záležet si zde dávají na výchově personálu a to i když zaměstnávají viditelně rověnž studenty. Pokoje komfortní, snídaně bohaté. Jen škoda, že není wellness v ceně :)

Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jiri C.
RadimBenes, General Manager v zařízení Clarion Congress Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. května 2016

Vážený pane Jiří,

velice děkujeme za zpětné hodnocení Vašeho pobytu. Velice si vážíme Vašich postřehů i spokojenosti. Spojenost hostů je u nás totiž na prvním místě.
Těšíme se na Vaši budoucí návštěvu Ostravy a věříme, že opět pro své ubytování zvolíte Clarion Congress Hotel Ostrava. Před Vaší příští návštěvou prosím upřesněte svůj požadavek na ubytování s welness, kolegové z rezervačního oddělení Vám vyjdou maximálně vstříc.

Recenzováno: 18. května 2016

Ubytováni jsme byli na základě toho, že naše děti zde hráli hokejový turnaj. Hotel blízko stadionu. Pokoje velké a čisté, koupelna taktéž. Vzhledem k tomu, že jsme bydleli v předposledním patře, tak byly vhod 2 fungující výtahy. Wellness jsme vzhledem k nedostatku času a dětem nevyužili. Luxusní ovšem byly snídaně : čerstvé džusy, kvalitní káva, sladké i slané pečivo, párečky, vejce, ovoce .... vybral si určitě každý, vše doplňováno. 1x jsme využili i na oběd a 1x na večeři, taktéž chutné. Přístup na pokoje přes kartu. U hotelu velké parkoviště, my nevyužili, přijeli jsme vlakem. Recepce rychlá a vstřícná. Při dešti nám půjčili deštníky :-)

Tip ohledně pokoje: Přestože na patře bylo cca 20 dětí, nebylo nic slyšet :-)
  • Datum pobytu: dubnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Radka G.
RadimBenes, General Manager v zařízení Clarion Congress Hotel Ostrava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. května 2016

Vážená paní Radko,

děkujeme za Vaše milé hodnocení a pozitivní postřehy, kterých si velice ceníme.
Za celý tým zaměstnanců děkuji za Vaši zpětnou vazbu.
Spokojenost našich hostů je totiž na prvním místě a vždy se snažíme podávat maximální výkon.
Věříme, že při další návštěvě Ostravy se opět ubytujete v Clarion Congress Hotelu Ostrava a budete mít čas využít i další naše služby, např. již uvedené welness.

Recenzováno: 17. května 2016

velmi vstřícný a profesionální personál, naprosto dokonalé snídaně, možnost parkování i bez poplatku v blízkosti hotelu, wellness centrum za mírný příplatek, opravdu služby na maximální možné úrovni. Doporučuji

• Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Iva J.

Vážená paní Ivo,

velice děkujeme, za Váš pozitivní feedback, kterým hodnotíte nedávný pobyt v Clarion Congress Hotelu Ostrava.
Jsme vždy polichoceni, když můžeme přijmout pochvalu.
Vážíme se Vašich milých slov a věříme, že Vás opět budeme moci přivítat při příštím pobytu