“Vzhůru na SUSHI v Ostravě”

Gokana Sushi Bar
Č. 8 z 363 Restaurace v Ostravě
Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 22. června 2018

Příjemné posezení v Gokana Sushi Baru v centru Ostravy. Nabízí možnost pracovního obědu či posezení s přáteli v jakoukoli dobu. Příprava sushi probíhá přímo v prostoru restaurace- můžete se i přiučit Vy, kteří tuto pochutinu rádi si ji připravují doma.

Poděkujte uživateli Marcel P.

Recenzováno: 28. května 2018 prostřednictvím mobilu

Milujeme sushi a tento sushi bar musíme jen doporučit. Výborná a neskutečně milá a profesionální obsluha. Sushi vynikající, víno i prosecco také. Skvělé jak na business oběd tak na večeři ve dvou.

Poděkujte uživateli Michael H.
Recenzováno: 27. března 2018 prostřednictvím mobilu

Dneska jsem byla v gokane s pritelem a moc jsme si to uzili.Jidlo je famozni a servis velice prijemny.Predevsim dekujem Tomasovi a Terezce za uzasnou obsluhu a velmi pekny zazitek,urcite se tam jeste zastavime.Sergio a Bara.

2  Poděkujte uživateli Barbora Š.
Recenzováno: 26. března 2018 prostřednictvím mobilu

Výborná kuchyně, skvělý servis, obsluha bez chyby, doporučuji lososovou polévku - lepší sem jinde nejedla, sushi i ostatní pokrmy opravdu vynikající, doporučuji všem a plánuji se často vracet

1  Poděkujte uživateli 880veronikas.
Recenzováno: 23. března 2018 prostřednictvím mobilu

Na oslavu našeho výročí jsme si opět vybrali tento podnik. Sushi mi zachutnalo hned minule. Je to vynikající restaurace s. Naprosto profesionální a příjemnou obsluhou, konkrétně nás obsluhoval číšník Tomáš a číšníce Terezka. Tak jako tady jsem se ještě v žádné jiné restauraci nenajedla. Kombinace chutí je naprosto neuvěřitelná a myslím si, že to mohu považovat za gastronomický zážitek. Děkujeme i s manželem a určitě se nevidíme naposledy :)

2  Poděkujte uživateli Mája G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gokana Sushi Bar, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gokana Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!