“Pani”

Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci se nám moc líbilo nachází se v centru města takže se dá i dobre zaparkovat.Co se týká kuchyně moc dobra objednali jsme si každý neco jiného aby jsme mohli ochutnat vše bylo vynikající pan Kuchar na jedničku.Obsluha taky v pořádku všem doporučuji návštěvu

Poděkujte uživateli lubko7.

Recenzováno: 22. června 2018

Příjemné posezení v Gokana Sushi Baru v centru Ostravy. Nabízí možnost pracovního obědu či posezení s přáteli v jakoukoli dobu. Příprava sushi probíhá přímo v prostoru restaurace- můžete se i přiučit Vy, kteří tuto pochutinu rádi si ji připravují doma.

Poděkujte uživateli Marcel P.
Recenzováno: 28. května 2018 prostřednictvím mobilu

Milujeme sushi a tento sushi bar musíme jen doporučit. Výborná a neskutečně milá a profesionální obsluha. Sushi vynikající, víno i prosecco také. Skvělé jak na business oběd tak na večeři ve dvou.

Poděkujte uživateli Michael H.
Recenzováno: 27. března 2018 prostřednictvím mobilu

Dneska jsem byla v gokane s pritelem a moc jsme si to uzili.Jidlo je famozni a servis velice prijemny.Predevsim dekujem Tomasovi a Terezce za uzasnou obsluhu a velmi pekny zazitek,urcite se tam jeste zastavime.Sergio a Bara.

2  Poděkujte uživateli Barbora Š.
Recenzováno: 26. března 2018 prostřednictvím mobilu

Výborná kuchyně, skvělý servis, obsluha bez chyby, doporučuji lososovou polévku - lepší sem jinde nejedla, sushi i ostatní pokrmy opravdu vynikající, doporučuji všem a plánuji se často vracet

1  Poděkujte uživateli 880veronikas.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gokana Sushi Bar, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gokana Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!