“Nejlepší sushi”

Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělý gastronomický zážitek. No aby ne, když vám jídlo připraví šéf kuchař, který strávil 5 let v michellinské restauraci v Thajsku. Nádherný interiér, který vás vtáhne do japonské atmosféry.
Také velmi starostostlivá a kvalitní obsluha (hlavně Tomáš).
Stoprocentně mám v plánu restauraci znova navštívit.

10/10⭐️

Poděkujte uživateli janvilimec.

Recenzováno: 24. července 2018 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme na nedělní oběd a musím říci, že super. Obsluha byla velmi příjemná a ochotná, jídlo vynikající, co víc si přát.

Poděkujte uživateli ondrejfuhrer.
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci se nám moc líbilo nachází se v centru města takže se dá i dobre zaparkovat.Co se týká kuchyně moc dobra objednali jsme si každý neco jiného aby jsme mohli ochutnat vše bylo vynikající pan Kuchar na jedničku.Obsluha taky v pořádku všem doporučuji návštěvu

Poděkujte uživateli lubko7.
Recenzováno: 22. června 2018

Příjemné posezení v Gokana Sushi Baru v centru Ostravy. Nabízí možnost pracovního obědu či posezení s přáteli v jakoukoli dobu. Příprava sushi probíhá přímo v prostoru restaurace- můžete se i přiučit Vy, kteří tuto pochutinu rádi si ji připravují doma.

Poděkujte uživateli Marcel P.
Recenzováno: 28. května 2018 prostřednictvím mobilu

Milujeme sushi a tento sushi bar musíme jen doporučit. Výborná a neskutečně milá a profesionální obsluha. Sushi vynikající, víno i prosecco také. Skvělé jak na business oběd tak na večeři ve dvou.

Poděkujte uživateli Michael H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gokana Sushi Bar, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gokana Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!