“Andrea”

Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 2. září 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi kvalitní jídlo, design a chuť jídla výjimečná a nápadité.
Skvělé servírovaní, příjemný personál.

Poděkujte uživateli Andrea Š.
Tomas B, Manažer v zařízení Gokana Sushi Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. září 2018

Dobrý den Andreo,

Děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na další Vaší návštěvu.
Pochvalu předáme personálu.

Recenzováno: 28. srpna 2018

Profesionální přístup, nejlepší sushi. Jedním slovem prostě TOP :)
Určitě restauraci doporučím všem známym.

Poděkujte uživateli Renuška L.

Dobrý den Renuška L ,

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi a jsme rádi, že budete naši restauraci doporučovat všem Vašim známým.

Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Těžko budete hledat lepší restauraci!
V této restauraci je všechno úžasné! Jídlo nemá chybu! Je skvělé! Můžete si vybrat z široké nabídky sushi, pokud ryby nejíte, mají úžasné steaky! Personál je příjemný, všechno je čisté a restaurace má krásný design!
Výborná je také mangová limonáda a popcorn shrimp!! Co se týká těch, tak nepoznáte rozdíl mezi těmito popcorn shrimp a mezi těmi z Nobu! A taštičky Wagyu gyoza - mňam!
Věřte mi, tady se budete rádi vracet!

Poděkujte uživateli HankaOli.

Dobrý den HankaOli,

Mockrát děkujeme za Vaši úžasnou recenzi na naši restauraci a srovnání s tak perfektni RESTAURACÍ jako je Nobu (London).
Uděláme vše pro to, aby jste se k nám ráda vracela "vy" i další naší zákazníci a velmi si toho vážíme.

Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělý gastronomický zážitek. No aby ne, když vám jídlo připraví šéf kuchař, který strávil 5 let v michellinské restauraci v Thajsku. Nádherný interiér, který vás vtáhne do japonské atmosféry.
Také velmi starostostlivá a kvalitní obsluha (hlavně Tomáš).
Stoprocentně mám v plánu restauraci znova navštívit.

10/10⭐️

Poděkujte uživateli janvilimec.
Recenzováno: 24. července 2018 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme na nedělní oběd a musím říci, že super. Obsluha byla velmi příjemná a ochotná, jídlo vynikající, co víc si přát.

Poděkujte uživateli ondrejfuhrer.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gokana Sushi Bar, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gokana Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!