“Skvělé sushi”

Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 6. září 2018 prostřednictvím mobilu

Za mně nejlepší sushi v Ostravě, skvělá obsluha a výborné jídlo, chodíme pravidle a vždy TOP! Určitě doporučuji.

Poděkujte uživateli tereonderkova.
Tomas B, Manažer v zařízení Gokana Sushi Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. září 2018

Děkujeme za Vaši recenzi a slova chvály.
Uděláme vše pro to, aby to stále bylo tak "TOP" , jak popisujete.

Recenzováno: 6. září 2018 prostřednictvím mobilu

Vyzkoušeli jsme hodně Ostravských sushi a Gokana je jediná, kde se pravidelně vracíme. Sushi je vždy na úrovni a vždy z čerstvých surovin (což neplatí pro celou Ostravu). Opravdu doporučuji vyzkoušet a ideálně navštívit osobně!

Poděkujte uživateli Ondřej Š.

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a jsme rádi, že máme věrné zákazníky, kteří se k nám vracejí.

Recenzováno: 2. září 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi kvalitní jídlo, design a chuť jídla výjimečná a nápadité.
Skvělé servírovaní, příjemný personál.

Poděkujte uživateli Andrea Š.

Dobrý den Andreo,

Děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na další Vaší návštěvu.
Pochvalu předáme personálu.

Recenzováno: 28. srpna 2018

Profesionální přístup, nejlepší sushi. Jedním slovem prostě TOP :)
Určitě restauraci doporučím všem známym.

Poděkujte uživateli Renuška L.

Dobrý den Renuška L ,

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi a jsme rádi, že budete naši restauraci doporučovat všem Vašim známým.

Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Těžko budete hledat lepší restauraci!
V této restauraci je všechno úžasné! Jídlo nemá chybu! Je skvělé! Můžete si vybrat z široké nabídky sushi, pokud ryby nejíte, mají úžasné steaky! Personál je příjemný, všechno je čisté a restaurace má krásný design!
Výborná je také mangová limonáda a popcorn shrimp!! Co se týká těch, tak nepoznáte rozdíl mezi těmito popcorn shrimp a mezi těmi z Nobu! A taštičky Wagyu gyoza - mňam!
Věřte mi, tady se budete rádi vracet!

Poděkujte uživateli HankaOli.

Dobrý den HankaOli,

Mockrát děkujeme za Vaši úžasnou recenzi na naši restauraci a srovnání s tak perfektni RESTAURACÍ jako je Nobu (London).
Uděláme vše pro to, aby jste se k nám ráda vracela "vy" i další naší zákazníci a velmi si toho vážíme.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gokana Sushi Bar, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gokana Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!