“nejlepší sushi v ostrave”

Gokana Sushi Bar
Č. 8 z 363 Restaurace v Ostravě
Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Chodíme sem poměrně často, je to nejlepší sushi bar v Ostravě s milou a ochotnou obsluhou. Doporucuju taky dat dezert, obzvláště suffle je jedno z nejlepších jake jsem kdy měla.

Poděkujte uživateli Boonch_Chichinka.
Tomas B, Manažer v zařízení Gokana Sushi Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Dobrý den Petra P ,

děkujeme za milou recenzi a chválu na naší restauraci.

Budeme se snažit, abyste byla i nadále spokojená na 100%.

Recenzováno: 6. září 2018 prostřednictvím mobilu

Za mně nejlepší sushi v Ostravě, skvělá obsluha a výborné jídlo, chodíme pravidle a vždy TOP! Určitě doporučuji.

Poděkujte uživateli tereonderkova.
Tomas B, Manažer v zařízení Gokana Sushi Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. září 2018

Děkujeme za Vaši recenzi a slova chvály.
Uděláme vše pro to, aby to stále bylo tak "TOP" , jak popisujete.

Recenzováno: 6. září 2018 prostřednictvím mobilu

Vyzkoušeli jsme hodně Ostravských sushi a Gokana je jediná, kde se pravidelně vracíme. Sushi je vždy na úrovni a vždy z čerstvých surovin (což neplatí pro celou Ostravu). Opravdu doporučuji vyzkoušet a ideálně navštívit osobně!

Poděkujte uživateli Ondřej Š.

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a jsme rádi, že máme věrné zákazníky, kteří se k nám vracejí.

Recenzováno: 2. září 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi kvalitní jídlo, design a chuť jídla výjimečná a nápadité.
Skvělé servírovaní, příjemný personál.

Poděkujte uživateli Andrea Š.

Dobrý den Andreo,

Děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na další Vaší návštěvu.
Pochvalu předáme personálu.

Recenzováno: 28. srpna 2018

Profesionální přístup, nejlepší sushi. Jedním slovem prostě TOP :)
Určitě restauraci doporučím všem známym.

Poděkujte uživateli Renuška L.

Dobrý den Renuška L ,

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi a jsme rádi, že budete naši restauraci doporučovat všem Vašim známým.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gokana Sushi Bar, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gokana Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!